تاریخ درج خبر : 1394/03/07
کد خبر : ۵۰۹۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش بیمه و صنعت در یاسوج برگزار شد/ تصاویر

همایش بیمه و صنعت در هتل آزادی شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش سایت استان، این همایش با حضور مدیرعامل بیمه پارسیان کشور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون پشتیبانی استاندار و جمعی از مدیران کل استانی در یاسوج برگزار شد.

IMG_3050

مدیرعامل بیمه پارسیان در این همایش گفت: صنعت بیمه کشور در زمینه بیمه درمان زیان ده بوده است که در سال ۹۳ این زیان افزایش هم یافته است.

هادی اویارحسین افزود: یکی از وظایف شرکت‌های بیمه اینست که اگر اتفاقی رخ می‌دهد بتواند وضعیت را به حالت قبل از حادثه برگرداند.

IMG_3087

همچنین حسن نوروزی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این همایش گفت: هفت دهم درصد خسارت پرداختی بیمه‌ای کشور را استان کهگیلویه و بویراحمد دارد که این میزان قابل قبول نیست.

وی افزود: در زمینه صنعت، گردشگری و کشاورزی این استان قابلیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری دارد که انتظار می‌رود شرکت‌های بیمه در این خصوص به کمک استان بیایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    احسنت به مدیر لایق و با سواد بیمه پارسیان جناب یوسفی

  • هم شهری گفت:

    با سلام و خسته نباشید به مدیر جوان و لایق بیمه پارسیان جناب یوسفی. احسن به برگزاری چنین همایش امیدوار کننده ای صنعت بیمه استان خیلی وقت بود که خبرهای خوشی نداشت. همینکه یه جوان تونسته چنین کاری بکنه واقعا جالبه.

پربازديد