تاریخ درج خبر : 1394/03/07
کد خبر : ۵۱۰۵۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -
امام جمعه دهدشت

استاندار به خاطر رعایت اعتدال مورد هجمه سیاسیون قرار گرفته است

حمایت های سریالی ائمه جمعه استان از دکتر موسی خادمی، استاندار کهگیلویه و بویر احمد همچنان ادامه دارد. بعد از حمایت های ائمه جمعه شهرهای قلعه رئیسی و چرام، این بار امام جمعه دهدشت هم از استاندار حمایت کرد.حمایت های ائمه جمعه بعد از انتقاد اصلاح طلبان استان در همایش دو هفته پیش این حزب از استاندار شروع شد و همچنان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام سیدنصیر حسینی ظهر امروز در نشست ائمه جمعه و روحانیون کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جریانات سیاسی در کشور پذیرفته شده است، اظهار کرد: دولت نیروهای توانمند، باتجربه و متعادل را به کار بگیرد و خطوط قرمز نظام توسط این افراد حفظ شود.

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه جریان اعتدال در مدیریت حفظ شود، بیان کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به خاطر داشتن اعتدال مورد هجمه برخی از سیاسیون قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: در هفته‌های گذشته شاهد برگزاری همایش برخی جریانات سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد بودیم که برخی از سیاسیون استان به خاطر رعایت اعتدال توسط استاندار این استان، وی را مورد حمله قرار دادند.

امام جمعه دهدشت با انتقاد از حمله سیاسیون به سیدموسی خادمی خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌های سیاسی برای زیرسوال بردن عملکرد خادمی کار درستی نیست و استاندار با تمام توان خود برای توسعه همه‌جانبه استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش می‌کند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همشهری گفت:

  امام جمعه ما هم ساداتی شد
  حساب کنید در این دولت چند ساداتی پست گرفتند

  • سرفاریاب گفت:

   دارندگی و برازندگی
   ما می توانیم……

  • بئاتریس گفت:

   کدامیک از آنهایی که پست گرفته اند ،بخاطر ساداتی بودنشان پست گرفته اند.؟؟ اتفاقا بسیاری از افراد شایسته بخاطر ساداتی بودن از پست گرفتن باز ماندند.

 • اصلاح طلب پیرو خط امام گفت:

  سلام بر تمام ائمه جمعه استان

  نکته ای که برخی امامان جمعه استان روی آن مانور میدهند خیلی بی پایه و اساس است.
  لطفا امامان جمعه اخبار اصلاح طلبان استان را از سایت استان کهگیلویه و بویراحمد/یا سایت کبنا نیوز/یا سایت آبشار نیوز/یا سایت بویرنیوز/یا سایت خبرنما دریافت کنند تا اخبار اصلاح طلبان استان را صحیح تر دریافت کنند و گرفتار توهم ساختگی نشوند.

  من که اصلاح طلب اصولگرایی هستم و میانه رو هم هستم و طرفدار سید باقر موسوی نیستم و طرفدار استاندار خادمی هستم در این اصلاح طلبان در یاسوج اصلا هجمه ای علیه استاندار احساس نکردم.

  چرا حرفای اصولگرایان تندرو را بنام اصلاح طلبان به خورد مردم میدهید.
  کمی تقوا خیلی خوب است.اول تقوا دوم صداقت سوم امانتداری

  درود بر اصلاحات سلام بر اعتدال
  درود بر ……… سلام بر روحانی
  درود بر خادمی سلام بر سید باقر موسوی

  خدا همه ما را از شر هوای نفس نجات دهد و عاقبت آخرت همه ما را بخیر کند.

پربازديد