تاریخ درج خبر : 1394/03/08
کد خبر : ۵۱۰۵۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اهدای لوح سپاس وزیر بهداشت به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/عکس

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اهدای لوح سپاسی به مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از خدمات فعالان حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی در این مدیریت تقدیر کرد .

مجیدی1

دکتر سید حسن هاشمی ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اجلاس دو روزه مدیران روابط عمومی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، سازمان های تابعه و مسئولان روابط عمومی معاونت های ستاد مرکزی، با اهدای لوح سپاسی از خدمات مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج قدردانی نمود .

وزیر بهداشت در لوح سپاس اهدایی به مالک مجیدی کرائی، اجرای برنامه تحول نظام سلامت را نقطه عطفی در تاریخ سلامت کشور دانسته و آن را نشانه عزم ملی کارگزاران سلامت برای تغییر اساسی در عرصه سلامت کشور ذکر کرده است.

وزیر بهداشت در ادامه نقش فعالان عرصه اطلاع رسانی در تحقق رسالت خویش در روند آگاهی رسانی و انسجام سازمانی را بسیار مهم و اساسی دانسته و از خدمات تلاشگران این عرصه تقدیر نموده است.

اجلاس1

شایان ذکر است که دکتر عباس زارع نژاد، مشاور و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و دکتر محمد آقاجانی معاون درمان و دبیر ستاد کشوری برنامه تحول نظام سلامت نیز با اهدای لوح های تقدیر جداگانه، از خدمات مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و همکاران وی در عرصه اطلاع رسانی حوزه سلامت، قدردانی نمودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد