تاریخ درج خبر : 1394/03/08
کد خبر : ۵۱۰۵۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی که به کارمند بانک هم نمی توان اعتماد کرد

فرمانده‌ی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری کارمند یکی از بانک‌های شهر یاسوج که مبلغ دو میلیارد ریال اختلاس کرده بود، خبر داد.

سردار «غلامعباس غلامزاده» افزود: در پی وصول خبری مبنی بر داشت غیرمجاز کارمند یکی از بانک‌های شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تیمی از مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی اداره‌ی آگاهی استان تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد یکی از متصدیان امور بانکی با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود اقدام به برداشت‌های غیرقانونی به مقدار دو میلیارد ریال و واریز آنها به حساب‌های دیگر به بانک برنگشت و خانواده‌اش مفقودی او را به پلیس آگاهی اعلام کرد که با شگردهای خاص پلیسی متهم احضار و مورد بازجویی قرار گرفت.

فرمانده‌ی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متهم در برابر مستندات لب به اعتراف گشود و اظهار کرد: مجموعاً 2 میلیارد ریال به‌صورت غیرقانونی برداشت و به هفت شماره حساب به نام افراد دیگر واریز کردم.

غلامزاده تصریح کرد: با اظهارات متهم و با دستور قضایی همه حساب‌ها شناسایی و مسدود شدند و مبالغی که به‌صورت غیرقانونی به آنها واریز شده بود به بانک پرداخت شد و در نهایت متهم به همراه پرونده به دادگاه تحویل داده شد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد