تاریخ درج خبر : 1394/03/09
کد خبر : ۵۱۰۶۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -
در غیاب چهره های شاخص

نشست اصولگرایان پشت درهای بسته برگزار شد

نشست اصولگریان شهرستان بویراحمد و دنا برگزار شد.
نشست اصولگرایان بویراحمد و دنا امروز در منطقه زیرتل یاسوج با حضور حدود ۱۰۰ نفر از اصولگرایان و در غیاب چهره های شاخص این دو شهرستان برگزار شد.

osol
در این نشست قرار بود که با برگزاری انتخابات در بین کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدای واحد و نهایی اصولگرایان را برای رقابت با سایر کاندیداها انتخاب کنند.
مدعوین با دعوت رسمی در این جلسه حضور پیدا کردند و از افراد متفرقه در نشست اصولگرایان خودداری شده است.
بنابراین گزارش، نشست اصولگرایان بویراحمد و دنا در پشت درب‌های بسته برگزار و حتی از آوردن تلفن همراه در این نشست خودداری شد.
دکتر علی خرامین و ایروان مسعودی‌اصل، محمدمهدی روشنفکر و خلیفه خلقی‌پور از غائبین این نشست بودند در حالی که از آنها به عنوان کاندیدای احتمالی اصولگرایان سخن می‌گفتند و مطرح بودند.
خرامین به تهران سفر کرد و برخی از نزدیکان او گفته، خرامین کناره‌گیری کرده است و از دلایل کناره‌گیری وی اطلاعاتی در دست نیست.
بر اساس گفته منابع مطلع، روشنفکر به صورت مستقل وارد صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌شود.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، همچنین ایروان مسعودی‌اصل نیز در این نشست حضور پیدا نکرد و گویا از قبل انصراف داده بود.
برخی می‌گویند او به فرایند شکل‌گیری این نشست اعتراض داشت.
ستار هدایت‌خواه در این نشست، اظهار کرد: انشاء‌الله اصولگرایان به نتیجه برسند و من در انتخابات آینده شرکت نمی‌کنم.
رهبر اصولگرایان بویراحمد در پاسخ به یکی از حاضرین که گفته بود، کاش در انتخابات آینده مجلس شرکت می‌کردید، گفت: مصلحت نمی‌بینم که در این دوره از انتخابات مجلس شرکت کنم.
همه سلایق اصولگرایی در این نشست حضور داشت و آنها بر اساس ۳۲ شاخص تعیین شده به کاندیداهای انتخابات مجلس رأی دادند و نتیجه آن بعد از بررسی و ارزیابی اعلام خواهد شد.
هر گونه حدس و گمانه‌زنی در خصوص کاندیدای نهایی اصولگرایان به نظر می‌رسد تا اعلام نهایی درست نباشد.
همچنین در این جلسه علی‌محمد دانشی دبیر حزب موتلفه، ستارهدایت‌خواه،‎ نماینده خلیفه‌خلقی‌پور، حجت‌الاسلام مصطفی شجاعیان سخنرانی و نظرات خود را ارائه دادند.
در این زمینه باید منتظر روزهای آینده باشیم.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شهروند گفت:

  از اصولگرایان میخواهم که اختلافات را کنار بگذارند ویک نفر را به میدان انتخابات بفرستند را ز پیروزی در این است

 • ناشناس گفت:

  تا ایشا اصولگرا و اصلاح طلب و سفلی و علیا کنید … اعتبارل- پروژیل- مدیرل و مهمتر و همه سازمان مدیریت و برنامه ریزی رفته سی گچساران… اگر به فکر استان و شهرستان و مردم هسییت بی یک و خارج از این باندل و خطل و قوم وقبیلیل دست و دس یک بییت و یک واحد و یک صدا حرکت کنیت… هر یک و سران به قولی اصلاح طلب و اصولگرا در استان میتونه و باید یک کشور یا لا اقل یک وزارت خونه را اداره کنه… شما هی بگید چپ و راس … ماس و داس… برگ ریواس … گل برنجاس… تا آخرش نه نهار و گیر بیا نه حتی چاس… نفع استان هم ایروه یه جی خاص…

  • مرد تامر گفت:

   به امیدخدامهدی روشنفکر پیروزانتخابات خواهندبود

  • فرهنگی اصولگرا گفت:

   باسلام .به نظرم باتوجه به عدم حضورد. هدایتخواه ودرصورت انصراف د.خرامین ود.مسعودی اگراصولگرایان روی آقای روشنفکر به اجماع برسندباتوجه به توانایی ایشان درجذب ارا (مخصوصا بویراحمدسفلی) احتمال پیروزی ای.شان دربرابرنماینده فعلی وکاندیدای حتمالی اصلاح طلبان نسبت به سایرکاندیداهای اصولگرابیشترمی باشد.به نظرمیرسدکه درانتخاب کاندیدای اصولگرایان، عزیزان فاکتور جمعیت بویراحمدسفلی راندید ه گرفته اند.

 • فعال سیاسی گفت:

  آقای روشنفکر که از ابتدا اعلام کرده بود به صورت مستقل می آید . آقای مسعودی و آقای خرامین باید الان از او حمایت کنند. وی چهره ای شناخته شده هم در سفلی و هم در علیا است که میتواند استان را به جلو حرکت دهد. مردم استان نباید اسیر حربه های حزبی شوند هر کس به فکر استان محروممان هست باید از روشنفکر حمایت کنه.

  • همشهری.. گفت:

   باسلام..شک نکنیدجریان اصولگرابایدواحدواردصحنه رقابت خواهندشد..دکترمسعودی،خرامین وروشنفکرعاقلترازآنان که دردام یک عده فرصت طلب بیفتن وهیچگاه ازبدنه اصولگرا خارج نمیشوندوبیگداربه آب نمیزنند..وباسرنوشت سیاسی خود بازی نمیکنند..بودن کسانی که ازبدنه اصولگرایی خارج شدن والان به یک مهره سوخته تبدلیل شده اندکه دراین آخردرشورای شهرهم ناک اوت شدن مثل دهراب پوربااون همه تلاش وفعالیت سیاسی وهرآدم عاقلی میداندبرای کاندیداتوری ورقابت بایدحتما یک تشکل وجریان سیاسی پشت سر هرنامزدی که قصدحضوردراین عرصه پرازسنگلاخ راداردباشد والاآب درهاون کوبیدن است…به امیدپیوستن اصولگریان باکاندیدی که اجماع به محوریت دکترهدایتخواه وحاج مسعودحسینی مرفی میکنند…من الله توفیق

 • مهندسی از سفلی گفت:

  یقین بدانید که اقای روشنفکر،دکتر مسعودی و دکتر خرامین در کنار هم خواهند ماند و خواهند بود، بقیه ای هم که میخوان به هر قیمتی خودشون رو سفلایی جا بزنند، بدونن که مردم اصلیت همه رو میدونند. بویراحمد سفلی با این که از نیرو های تحصیل کرده و کاردان بسیاری برخوردار است و بیشترین درصد آرای حوزه انتخابیه را در بر می گیرد، ولی متاسفانه در همه دوره ها نخبگان و افراد توانمند آنها مورد بی توجهی نمایندگان و مسئولان قرار گرفته اند، این بار دیگر فریب نمی خورند و مصمم هستند تا فردی را از میان خود مورد حمایت قرار دهند . اقای دکتر مسعودی از تجربه بسیاری برخوردار است و در تهران سالها با غول های سیاسی سر و کار داشته،اقای دکتر خرامین یک چهره دانشگاهی مشهورند و آقای روشنفکر نیز سالها در استان با مسئولیت های متعدد صاحب تجربه زیادی است. انشالله که این بار بویراحمد سفلی های سرنوشت ساز با اتحاد و هماهنگی نهایتا یکی از این سه نفر را انتخاب و با همراهی دیگری مورد حمایت قرار میدهند تا انشالا بویراحمد سفلی به خواسته های به حق خود برسد.

 • ناشناس گفت:

  دکتر مسعودی از روز پنج شنبه از حضور در این جلسه و اعلام کاندیداتوری انصراف داده بودن. و دکتر خرامین هم صبح روز جمعه انصراف دادن. انصراف اونا هم به دلایلی مثل اعمال سلیقه های شخصی در چینش نیروهای مجمع عمومی توسط افراد خاص و کلا نسبت به نحوه اجرایی بود. چون دو نفر از اعضای شورا که خودشون رو صاحب جریان اصولگرایی میدونن و در حالی که باید بی طرف باشن برای یک فرد خاص هر کاری انجام دادن.از ورود نیروهای فامیلی تا صحبت با افراد مجمع برای کاندیدای خاص و … و متاسفانه آقای دکتر هدایت خواه و حاج حسینی هم دیر متوجه شدند و سعی در اصلاح و بازسازی نمودند،ولی باز موفق به راضی کردن دکتر مسعودی جهت حضور در جلسه نشدند.

 • دلگیر ازگچساران گفت:

  بابا به این نتیجه رسیدند که راه به جایی نمی برنر گفتند محترمانه آن است که شرکت نکنیم چون مشخص است در بین مردم جایگاهی نداریم .هدایت خواه این رابه عینیت فهمید ازبقیه هم خواست آبرو داری کنند وشرکت نکنند .

 • طاها گفت:

  بدون شک فقط ستار هدایتخواه میتواند آراء بویراحمد ودنا را جمع کند ولا غیر

 • بهلول گفت:

  نام جدید اصولگرایان شده : وصولگرایان و متمم آن افولگرایان است . از دوستان تقاضا میشود از این به بعد از این اسمها برای دوستان استفاده کنند .

پربازديد