تاریخ درج خبر : 1394/03/11
کد خبر : ۵۱۰۶۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نجیب زاده: دانشجویان بزرگترین ثروت و منابع دانشگاه پیام نور هستند

نشست صمیمانه رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد با روسای مراکز و واحد ها و مدیران ستادی برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور ،این جلسه به منظور برنامه ریزی جهت تحقق اهداف دانشگاه وبه خصوص حرکت در راستای برنامه های چهارگانه ریاست عالیه دانشگاه برگزار شد.

IMG_1838

دکتر نجیب زاده استفاده از منابع مطلوب جهت ارزش آفرینی را به عنوان هدف مهم برشمرد و از دانشجویان ،زیر ساختهای فضای فیزیکی ،اساتید دارای فن و آزمایشگاه ها به عنوان منابع موجود یاد کردند و متذکر شد که برای رسیدن به بهبود عملکرد و ایجاد درآمد های موثر می توان از این مزیتها استفاده نمود.
وی افزود: کاهش هزینه ها و مدیریت آن به معنی حذف فعالیتهای موثر دانشگاه نیست بلکه حذف موارد غیر ضروری در دستور کار می باشد .در این راستا حفظ و نگهداری مناسب اموال ،خرید های غیر ضروری و استفاده مناسب از تجهیزات را پیشنهاد داد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان ،دانشجویان را مهمترین ثروت دانشگاه برشمرد و گفت: فراهم نمودن رضایت خاطر و تکریم آنها می تواند باعث حفظ و جذب بیشتر دانشجو شود.
.
دکترعنایت الله نجیب زاده افزود: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است که در جهت عدالت آموزشی ، بومی سازی و همچنین گسترش آموزش برای همه، همه جا وهمه وقت، آسیبها وچالش های نظام خانواده را در امر تحصیل برطرف ساخته است

وی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور با افزایش کیفیت آموزش، گسترش فناوری های نوین و تلاش شبانه روزی همکاران و اساتید ، توانسته است سهم بزرگی را در کسب رتبه های ممتاز دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کسب نماید
نجیب زاده، از روسا و مدیران مراکز و واحد ها در خواست نمود که از توانایی و پتانسیل خود به منظور رایزنی با مسئولین استانی و شهرستانی به منظور رایزنی با مسئولین استانی و شهرستانی به منظور ترغیب آنها در جهت حمایت بیشتر از دانشگاه استفاده نمایند
. دکتر نجیب زاده اضافه کرد: دانشگاه پیام نور دانشگاهی است قانونمند و قانون گرا که همواره تلاش کرده است کیفیت آموزشی خود را ارتقا بخشد و تا کنون حتی یک رشته غیرمجاز نیز نداشته است.

گفتنی است در ادامه این نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، روسا و مدیران ستادی به بیان نظرات ودیدگاه های خود پرداختند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد