تاریخ درج خبر : 1394/03/11
کد خبر : ۵۱۰۶۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رضایت مردم بزرگترین موفقیت جهاد کشاورزی است

مسئول امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت:‌ اگر تنها دستاورد مجموعه وزارت جهاد کشاورزی در کشور، رضایت مردم باشد، موفقیت بسیار بزرگی برای این وزارت خواهد بود.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام علی ایمانی‌تبار، در شورای اداری این سازمان در یاسوج اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری مسائل فرهنگی است که در این خصوص وظایف روحانیون و حوزه‌های نمایندگی ولی‌فقیه سنگین‌تر است.

6
مسئول امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ مدیریت جهادی سال‌ها است مورد تأکید رهبری قرار گرفته‌ است، افزود: اگر در حوزه کشاورزی کشور دستاوردی به جز رضایت مردم وجود نداشته باشد باید با جرأت گفت که این وزارت، موفق عمل کرده است.
حجت‌الاسلام ایمانی‌تبار تصریح کرد:‌ حقوق پایین در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی نباید مانع از تحقق مدیریت جهادی و روحیه فداکاری و اخلاق‌مداری شود.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش، روحانیت را مظهر تقوا و اخلاق دانست و اضافه کرد:‌ هر ذره از رفتار یک روحانی زیر چتر خدا است و رصد می‌شود به طوری که این موضوع رسالت یک روحانی را سنگیت می‌کند.
مسئول امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ابراز داشت: حتی نگاه کردن به صورت یک طلبه یا مدیر خدوم و مخلص عبادت است که این می‌طلبد خود روحانیون و طلاب نیز شأن بالای این جایگاه را حفظ کنند.
این مسئول در وزارت جهاد کشاورزی به اهمیت موضوع فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی اشاره کرد و گفت: ‌با وجود زحمات و اقدامات قابل توجه این وزارت ولی در حوزه اطلاع‌رسانی ضعیف بوده و باید تقویت شود.
وی ادامه داد: هزینه‌ها و زحمات زیادی انجام می‌گیرد و به علت این ضعف، کارها آن خروجی لازم را ندارند.
مسئول امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی اذعان کرد: احساس مسئولیت در قبال مردم در برخی ادارات و واحدها یا وجود ندارد و یا بسیار کم است که این موضوع نیز یک ضعف عمده است.
حجت‌الاسلام ایمانی‌تبار در بخش پایانی خاطرنشان کرد: حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در همین مدت اندک توانسته خستگی‌ناپذیر، جهادی و پیگیر عمل کند که از این بابت از حجت‌الاسلام زمانی قدردانی می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد