تاریخ درج خبر : 1394/03/13
کد خبر : ۵۱۰۷۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تاکید استاندار بر خدمات دهی مطلوب به مسافران در تعطیلات

استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: دستگاه ها و نهادهای عضو ستاد خدمات سفر و سایر متولیان امور با برنامه ریزی منسنجم و تقسیم کار منظم زمینه رضایتمندی و خدمات دهی مطلوب به مسافران در تعطیلات سه روزه پیش رو و تابستان امسال را فراهم کنند.

سید موسی خادمی در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه وبویراحمد افزود: متولیان امور بویژه دستگاه های خدمات رسان باید مواظب باشند که حتی بروز یک معضل کوچک نیز ممکن است موجی از نارضایتی و نگرانی مسافران را به وجود اورد.

وی تجربه تلخ عید فطر پارسال به لحاظ برخی نارسایی ها، کمبودها و مشکلات درارایه خدمات به مسافران را یادآور شد و خواستار برنامه ریزی بهتر متولیان برای خدمات دهی مناسب به گردشگران در تعطیلات پپیش رو شد.

خادمی گفت: شرایط آب و هوایی این روزهای کشور و وضعیت گردو غبار در بسیاری از استان ها ایجاب می کند که خیل مسافران و گردشگران به سمت مکان ها و مناطق سردسیری و خوش آب وهوا همچون شهرستان های بویراحمد و دنا در تعطیلات سه روزه هفته جاری افزایش یابد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد افزود: یکی از معضلات و چالش های اصلی که در تعطیلات عید فطر سال گذشته نیز نمایان بود مربوط به مشکلات ترافیکی بویژه در ورودی شهرهای یاسوج و سی سخت و برخی مناطق تفریحی است.

عید فطر سال گذشته شهرستان های بویراحمد و دنا میزبان بیش از دو میلیون گردشگر از نقاط مختلف کشور بود که فراهم نبودن برخی زیرساخت ها و کمبودها موجب بروز مشکلاتی برای این مسافران شد.

وی کمبود سرویس های بهداشتی و برخی اقلام مورد نیاز و اساسی مردم از جمله ‘یخ’ را در تعطیلات عید فطر گذشته یاداور شد: بروز چنین محدودیت ها و کم کاری هایی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

وی بر آمادگی کامل همه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر در تعطیلات پیش رو تاکید کرد و افزود: مدیران و تمامی اداره های خدمات رسان نیز نباید از دسترس خارج باشند.

خادمی از برخی دستگاه ها از جمله راه وشهرسازی ، پلیس راه و شهرداری ها خواست تا در این روزهای اوج مسافرت ها نسبت به لگه گیری جاده ها،روشنایی معابر و ساماندهی سرویس های بهداشتی در مناطق گردشگری اقدام کنند.

کهگیلویه وبویراحمد با داشتن بیش از 280 منطقه تفرجگاهی و گردشگری و دو هزار و 600 اثر تاریخی و شرایط آب و هوایی مناسب سالانه میزبان خیل زیادی از گردشگران و مسافران از اقصی نقاط کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد