تاریخ درج خبر : 1394/03/13
کد خبر : ۵۱۰۷۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

وزش باد شدید در یاسوج حادثه آفرید/ تصاویر

وزش باد  شدید در یاسوج حادثه آفرید.

IMG_4976

به گزارش سایت استان، بر اثر وزش شدید باد خروجی شهر یاسوج به سمت بابامیدان حدفاصل میدان آریوبرزن و مخابرات فجر نجف آباد مسدود شد.
بنا براین گزارش، سایبان آهن‌آلات «سمیعی» بعد از کنده شدن از زمین به شکل وحشتناکی با سیم‌های فشار قوی برق برخورد و پایه شبکه برق را درهم شکست و موجب شد تا نیمی از شهر یاسوج به خاموشی برود.
همچنین این سایبان به پنج خودرو خسارت زیادی وارد کرد و مسیر یاسوج-بابامیدان نیز بسته شد. دو نفر مصدوم شدند و بوسیله اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
همزمان با اتفاق این حادثه، یوسفی مدیر برق بویراحمد، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و راهزادی مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در مکانی که حادثه اتفاق افتاده بود حضور پیدا کردند ولی از مسئولان ستاد بحران کهگیلویه و بویراحمد خبری نبود و این در حالی است که استاندار در جلسه ستاد خدمات سفر تاکید کرده بود که مدیران باید در استان حضور داشته باشند و توجیهی هم پذیرفته نیست.
این حادثه حدود ساعت ۱۸ اتفاق افتاد و هم اکنون مسیر خروجی یاسوج به سمت بابامیدان بعد از ساعت‌ها بسته است.
با توجه به تعطیلات پیش‌رو و خیل مسافران به استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با مخابره خبر ترافیک سنگینی در ورودی و خروجی شهر یاسوج ایجاد شده است.
همچنین این گزارش می‌افزاید؛ پایه‌های برق فشار قوی و ضعیف و دیوار و سقف آهن آلات بر روی ۵ خودرو افتاد و به شدت آسیب دیدند.
دیوار مخابرات نجف‌آباد نیز تخریب شد.
در این حادثه شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بویراحمد تلاش‌های زیادی برای وصل برق شهر انجام دادند.

اورژانس و آتش نشانی بلافاصله در صحنه حادثه حضور یافتند اما امکانات محدود آتش نشانی نتوانست گره ای از مشکلات ناشی از این حادثه را باز کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد