تاریخ درج خبر : 1394/03/15
کد خبر : ۵۱۰۷۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جهانبین: مواد غذایی ماه رمضان تامین شد

معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت گفت: تمامی اقلام اساسی مورد نیاز ماه رمضان در قالب طرح ضیافت تامین خواهد شد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، جلسه ساماندهی بازار و شبکه های توزیع کالاهای ضروری و همچنین ایجاد تمهیدات لازم جهت برگزاری نمایشگاههای طرح ضیافت برگزار شد.

معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: تمامی اقلام اساسی مورد نیاز ماه رمضان در قالب طرح ضیافت تامین خواهد شد.

عبدالحمید جهانبین با بیان اینکه محصولات لبنی، گوشت و میوه عمده نیازمندی های مصرف کنندگان در ایام ماه مبارک رمضان است افزود: این نیازها به منوال سالهای گذشته در قالب فروش های فوق العاده و نمایشگاههای ضیافت در تمامی نقاط استان توزیع خواهد شد.

معاونت امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ذخیره سازی لازم در خصوص کالاهای اساسی همچون گوشت، برنج و شکر به میزان لازم صورت پذیرفته است و هیچ گونه کمبودی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه طرح ویژه بازرسی و نظارت بر صنوف خدمت رسان طی چند روز آینده در سطح استان آغاز خواهد شد افزود: گشت های مشترک با حضور بازرسین صنعت، معدن و تجارت و اتاق های اصناف، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، استاندارد، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاههای مرتبط با جدیت بیشتر نسبت به سالهای گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد