تاریخ درج خبر : 1394/03/15
کد خبر : ۵۱۰۷۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

وفای به عهد مسئولان جهادکشاورزی در فاصله دو بازدید

حدود پنج ماه پیش، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، در جمع مردم روستاهای کره، وعده‌های داد که امروز در فاصله بازدید دوم، همه آن‌ها عملی شدند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی پنج ماه پیش به همراه روابط عمومی، مدیریت آب و خاک، مدیریت شهرستان دنا و جمعی از مسئولان و کارشناسان در ادامه سفرهای شهرستانی خود در بین مردم روستاهای کره، سرآسیاب، گودنار، سمرون و چند روستای اقماری حاضر شد و حرف‌های آنان را شنید.


DSC_0096
در آن بازدید خواسته مردم احداث یک پل بین مزارع و احداث چند کانال آب‌رسانی بود که با بازدیدهای کارشناسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی آن‌‌‌ها را در دستور کار مدیریت شهرستان دنا قرار داد.
امروز در فاصله دومین بازدید از شهرستان دنا، گوهرگانی در بین مردم حاضر شد تا ببیند مصوبات و وعده‌های آن بازدید چه سرنوشتی پیدا کردند.
مردم مجموعه روستاهای کره در این بازدید با استقبال گرم از رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیران همراه، از زحمات و وفای به عهد وی و همکارانش قدردانی کردند.
نماینده مردم در این بازدید خطاب به رئیس سازمان جهاد کشاورزی، گفت:‌ مردم این روستاها قدردان شما و همکارانتان هستند چرا که با احداث این پل بین مزارع و سه کانال آب‌رسانی مشکلات کشاورزان برطرف شده است.
وی از سرعت عمل جهاد کشاورزی در تکمیل این کانال‌ها و احداث پل بین مزارع نیز قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی در این دیدار مردمی با قدردانی از مدیریت شهرستان دنا و واحد آب و خاک گفت: در سازمان جهاد کشاورزی، هیچ چیز قابل عوض شدن با رضایت مردم نیست و این رویه در دوره مدیریتی فعلی ادامه خواهد داشت.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد کاهش زحمات کشاورزان، افزایش و رفع موانع تولید و حمایت از کشاورزان را ضروری خواند و ابراز داشت: با وجود خشکسالی‌های اخیر، احداث کانال‌های آب‌رسانی و اجرای سیستم‌های تحت‌فشار از اقدامات مهم این سازمان است.
گوهرگانی، قدرشناسی مردم را موجب افزایش انگیزه خدمت در میان مسئولان برشمرد.
در ادامه این دیدار، آذرفر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا با قدردانی از حمایت‌های رئیس این سازمان گفت:‌ در فاصله کمتر از پنج ماه یک پل بین مزارع و سه کانال آبیاری در این چند روستای به هم چسبیده احداث شده است.

DSC_0195

وی احداث پل بین مزارع روستای اوبای کره با اعتبار 800 میلیون ریال، و احداث ادامه کانال آب کشاورزی روستای سرآسیاب کره را با اعتبار 400 میلیون ریال و به طول 110 متر از جمله وعده‌های عملی شده جهاد کشاورزی در این روستاها اعلام کرد.
آذرفر ادامه داد: همچنین کانال آب کشاورزی کره گودنار با اعتبار 450 میلیون ریال به طول 200 متر و کانال آب‌رسانی به مزارع سمرون و گورگنجو با اعتبار 600 میلیون ریال و به طول 50 متر از دیگر مصوبات عملی شده نخستین بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی بوده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا تأکید کرد:‌با این مجموعه اقدامات مشکل کشاورزان این روستاها برطرف شده و مردم کاملا راضی هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد