تاریخ درج خبر : 1394/03/15
کد خبر : ۵۱۰۸۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اقدام جالب بخشدار سوق/ عکس

بخشدار سوق با سماجت و تلاش خود، مسئولان را به محل پروژه در دست ساخت جاده دهدشت به سوق کشاند.

IMG-20150603-WA0005

در حالی که آقای بزرگواری نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه .چرام.لنده وبهمئی به همراه مدیر کل راه و شهرسازی استان جناب اقای فدایی و ریس اداره راه شهرستان کهگیلویه اقای تارم در مسیر بهمئی سردسیری بودند با تلاش آقای رزمجو بخشدار سوق این مسئولان را به جاده دردست ساخت دهدشت به سوق کشانده تا از نزدیک از روند بازسازی پروژه بازدید کنند.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  فدایی باز هم با نماینده راه افتاده تو پروژه ها .توی کرمانشاه بجز این کار دیگه ای بلد نبود

 • پورمحمدي گفت:

  برای جناب رزمجو، بخشدار محترم بخش سوق آرزوی توفیق دارم، و برای همه زحمات شبانه روزی ایشان تشکر و قدردانی میکنم. پر واضح است که آقای رزمجو علیرغم تجربه کم در سمت مدیریتی وزارت کشور از عملکرد و انگیزه بسیار بالایی برخوردار میباشند.

 • دهدشتی گفت:

  این چه تیتریه!!! چه اقدام جالبی؟؟؟ سایت های محلی به ازای دریافت وجه !هر خبری با هر تیتری منتشر می کنن واقعا باعث تاسفه در این استان چی می گذره
  نه بخشدار شاهکار کرده مسئولان را به پروژه کشانده و نه مسئولان در این بازدید زورکی شق القمر می کنند

  • مدیر سایت استان گفت:

   نمی تونم این مطلب “دریافت وجه” یا هر گونه منفعت دیگر را درباره خبرهای گذشته و همکاران خبری سایت استان رد یا تایید کنم. ولی با اطمینان از 12 سال سابقه کار سایت استان می توانم تضمین بدهم که سایت استان خودش هیچ وقت سودی خارج از قانون و اخلاق رسانه از فضای اطلاع رسانی نبرده و نخواهد برد. و برنامه های سودآورش که کاملا اخلاقی و بدون تحت تاثیر قرار دادن فضای خبری طراحی شده بود هم تا کنون شکست خورده و هزینه های سایت از هیچ کدام از این دو روش به دست نیامد.

 • ناشناس گفت:

  تو رو خدا مواظب تیتر زدن هاتون باشید
  آخه چه کار جالبی انجام داده بودند

 • سوق 000 گفت:

  سلام و درود بر بخشدار محترم – احسنت بر شما که دلسوز مردم هستید –مدمووووووون

 • رحمان سوقی گفت:

  از تلاش های شبانه روزی جناب آقای رزمجو بخشدار زحمتکش سوق تشکر و قدردانی میکنم و والحق و النصاف شایستگی های ایشان بیشتر از بخشداریست،،مردم بخش سوق ،زحمات ایشان را سپاسگزار ند،،

 • احمدی گفت:

  امیدوارم روند تعریض جاده های استان بیش از پیش مورد توجه مسولین امر واقع شود تا شاهد صحنه های ناگوار و کشته شدن مردم به دلیل نا ایمن بودن جاده ها و ماشین ها نباشیم،انشاءالله.

پربازديد