تاریخ درج خبر : 1394/03/15
کد خبر : ۵۱۰۸۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور کاندیدای اصولگرایان بویراحمد در جلسه شورای اداری استان/ تصاویر

کاندیدای نهایی اصولگرایان بویراحمد برای انتخابات مجلس در جلسه شورای اداری استان حضور یافت.

IMG_3188

به گزارش سایت استان، خلیفه خلقی پور که به عنوان نماینده کانون فرهنگی آموزش یا همان قلم چی در استان فعالیت می کند به همراه مدیرعامل این بنیاد آموزشی در جلسه شورای اداری در سالن استانداری حاضر شد.

برخی دیگر از اصولگرایان که در دولت گذشته مسئولیت داشتند نیز در این جلسه حاضر بودند.

به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم هستیم

در این جلسه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش خواهیم کرد تا انتخاباتی سالم و دقیق در سطح استان برگزار کنیم.

سید موسی خادمی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم و اسفند ماه امسال برگزار می شود، افزود: دولت در انتخابات دخالت نخواهد کرد بلکه بعنوان مجری عمل خواهد کرد.

وی بیان کرد: مدیران دستگاههیا اجرایی حرکتهای خود را تنظیم کنند که به نفع شخص یا جریانی حرکتی انجام ندهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دولت به معنای قوه مجریه تنها نیست بلکه سایر قوا و سازمانهای حاکمیتی نباید در انتخابات دخالت کنند.

خادمی تصریح کرد: با حضور مدیران استانی که بیشترین ارتباط را با مردم دارند، کاروان همدولی و همزبانی، دولت و ملت در سطح استان راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: از هفته آینده ملاقات عمومی مدیران استان در شهرستانهای استان آغاز خواهد شد و هر هفته در یک شهرستان برگزار می شود که اولین شهرستان، چرام است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک سالروز تشکیل وزارت اطلاعات عنوان کرد: بخش عمده امنیت کشور نتیجه زحمات سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

خادمی بیان کرد: با حضور خیرین در استان کهگیلویه و بویراحمد بخشی از مشکلات این استان رفع شده است و این استان با توجه به شرایطی که دارد نیازمند توجه خیرین است.

وی افزود: مدیران دستگاههای اجرایی استان با خیرین همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند. افزود: این استان با توجه به فقر و محرومیتی که دارد نیازمند توجه خیرین در زمینه های مختلف ازجمله بهداشت و درمان، حوزه های علمیه، کتابخانه ها، و مدرسه سازی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه ما مدیران و مسئولان ملزم هستیم قدر جامعه ایثارگری را بدانیم و درک کنیم.

خادمی تصریح کرد: اینکه از جامعه ایثارگری سرکشی داشته باشیم و مشکلی از آنها حل کنیم مایه افتخار است.

وی اظهارکرد: متأسفانه جامعه ایثارگری این استان منشعب از سایر بخشها است که استان با فقر و محرومیت مواجه استو نیازمند توجه بیشتر همه مسئولان هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: دولت تدبیر و امید توجه لازم را به حوزه ایثارگران داشته است و مسئولان باید تلاش کنند و از همه توان و ظرفیت قانونی خود برای خدمت به جامعه ایثارگری استفاده کنند.

خیرین 35درصد مدارس کشور را ساخته‌اند

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به افزایش مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی در 18سال گذشته گفت: 35درصد مدارس کشور خیرساز هستند.

 محمدرضا حافظی در شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد بدون اشاره به آمار مدارس خیرساز تصریح کرد: فرهنگ نیک کمک به مدرسه سازی درکشور روبه گسترش است و هم اکنون600هزار خیر مدرسه ساز درکشور وجود دارد.

وی گفت: کهگیلویه وبویراحمد در زمینه کمک به مدرسه سازی با توجه به جمعیت کم جزو استانهای پیشرو است و برای جبران محرومیت های این استان مجمع خیرین نیز بیش از پیش همکاری دارند.

حافظی به 11میلیارد ریال کمک تعهدشده خیرین به امرمدرسه سازی درکهگیلویه وبویراجمد در جشنواره خیرین مدرسه ساز این استان در سال 93 اشاره کرد وگفت: حمایت از فرهنگ مدرسه سازی و خیرسازی از اولویت های این مجمع است.

وی به جذب کمک خیرین ایرانی در خارج کشور اشاره کرد و افزود: یک خیر ایرانی در کانادا 75میلیارد تومان ، خیامی خیرایرانی در انگلیس 80میلیارد تومان به امر مدرسه سازی کمک کرد و مرحوم خسروشاهی 428 مدرسه در کشور احداث نمود.

وی کمک تعهد شده خیرین مدرسه سازکشوردرسال گذشته را یکهزار و 200میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: میزان کمک خیرین مدرسه ساز سالانه بیش از بودجه اختصاصی دولت به امر مدرسه سازی است.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور از دکتر کاظم قلم چی، موسس بنیاد علمی آموزشی قلم چی که دراین نشست حضور داشت به لحاظ مشارکت در امر مدرسه سازی ، توسعه و تجهیز کتابخانه های عمومی تقدیر کرد.

در ابتدای این نشست از جانبازان جنگ تحمیلی تجلیل به عمل آمد.

گزارش تصویری از این جلسه:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدی گفت:

  توجهی که جناب استاندار تا الان نسبت به ایثارگران داشته کجاست، چرا این همه دروغ….. بله شما فقط یک مشاور در امور ایثارگران دارید ،که جواب ایثارگران را هم نمی تواند بدهد…. بد اخلاق ، اخمو

 • ناشناس گفت:

  این تیتر خبری فقط تبلیغی برای آقای خلقی پور

  • محمدی گفت:

   توجهی که جناب استاندار تا الان نسبت به ایثارگران داشته کجاست، چرا این همه دروغ….. بله شما فقط یک مشاور در امور ایثارگران دارید ،که جواب ایثارگران را هم نمی تواند بدهد…. بد اخلاق ، اخمو

پربازديد