تاریخ درج خبر : 1394/03/17
کد خبر : ۵۱۰۹۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دوره های آموزش فناوری اطلاعات در دهدشت

دنیای بزرگ و گسترده‌ی فناوری اطلاعات(Information Technology) و حوزه‌ی سایبری(cyber) به دلایل روشن موضوعی است که در کشورهای صنعتی و بزرگ سالهاست مورد توجه مسئولان قرار گرفته، خوشبختانه آموزش و پرورش در کشور ما نیز این بُعد جدید یادگیری، که جزئی جدایی ناپذیر از زندگی آینده‌ی فرزندانمان خواهد بود را مورد توجه قرار داده و در برنامه ریزی‌های شش ساله‌ی دوره‌ی ابتدایی کتاب‌هایی را با موضوع کارو وفناوری در نظر گرفته که هدف این کتب آشنایی با دنیای کسب و کار و مهارت‌های فناوری اطلاعات است.
دانش‌آموزان به تدریج و با چشم اندازی چند ساله وقتی دوره‌ی متوسطه را به پایان می‌رسانند، طریقه کامل کار با رایانه، مفهوم و کار با اینترنت، آشنایی با قطعات سخت‌افزاری، نرم‌افزار‌های کامپیوتری و انجام فعالیت‌های فناوری اطلاعات را در حد قابل قبولی فرا می‌گیرند. بنابراین، این موضوع یک موضوع کلیدی در زندگی آینده‌ی کودکان و دانش‌‌آموزان جامعه ما خواهد بود.
از این رو انجمن علمی برق و کامپیوتر (NGO.kb) متشکل از مجموعه ی بزرگی از مربیان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای کامپیوتر و فناوری اطلاعات ودارای سوابقی درخشان در برگزاری همایش‌های علمی و برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در استان، که یکی از اهدفش بالا بردن سطح علمیِ فناوری و اطلاعات شهروندان می‌باشد، در نظر دارد با همکاری آموزشگاه‌های شهرستان کهگیلویه از جمله آموزشگاه شایان ردیاب آموزش‌های لازم و کافی تابستانه را درقالب دوره های آموزشی با نام “پنگوئن”برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی برگزار کند.
از این رو از تمامی اولیاء محترم، دانش‌آموزان و نوجوانان شهرستان کهگیلیویه دعوت می‌شود برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی پنگوئن با شماره تلفن ها یا ایمیل ذکر شده در پایان این اطلاعیه در ارتباط باشند.
لینک دانلود دروس کار و فناوری اطلاعات http://chap.sch.ir/books/2182 E-mail: EandC.kb@gmail.com 07443270513 09397429360 09196411483
مهندس اسلام پناه، دانشجوی دکترای مهندسی پزشکی، مدیریت محترم آموزشگاه شایان ردیاب
آدرس: دهدشت، میدان امام حسین(ع)، ساختمان آموزشگاه شایان ردیاب، جنب کمیته‌ی امداد امام خمینی (ره).

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد