تاریخ درج خبر : 1394/03/19
کد خبر : ۵۱۰۹۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح و راه اندازی دو بخش مهم درمانی در بیمارستان شهید رجایی یاسوج

بخش روانپزشکی و شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رجایی یاسوج راه‌اندازی شد.

به گزارش سایت استان، این مراسم با حضور معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج و رئیس بیمارستان شهید رجایی و جمعی از مدیران این بیمارستان برگزار شد.

IMG_5073

رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج در این مراسم گفت: برای ساخت و تجهیز بخش روانپزشکی این بیمارستان که شامل اتاق پزشک، اتاق روانشناس و بخش درمان سرپایی است یک میلیارد و 300 میلیون ریال هزینه شده است.

مهران پوزش افزود: به‌دلیل نبود بخش روانپزشکی در این بیمارستان بیماران دچار سردرگمی می‌شوند که با افتتاح آن، بخشی از مشکلات بیماران اعصاب و روان استان حل می‌شود.

وی همچنین در خصوص افتتاح بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان گفت: این بخش با اعتبار بیش از یک میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

این مسئول با بیان اینکه بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان فضا فیزیکی مناسبی نداشت، اظهار کرد: بیماران سرطانی استان برای درمان به سایر استان‌ها از جمله اصفهان و شیراز مراجعه می‌کردند که با افتتاح این بیمارستان بیماران سرطانی به صورت رایگان در خود استان درمان می‌شوند.

پوزش عنوان کرد: ظرف یک هفته آینده بخش شیمی‌درمانی اطفال در این بیمارستان راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج تصریح کرد: آزمایشگاه شیمی‌درمانی این بیمارستان راه‌اندازی شده است که قبلا بیماران کارهای خود را در بیمارستان امام سجاد(ع) و بیمارستان شهید بهشتی انجام می‌دادند.

وی با بیان اینکه دستگاه رادیولوژی این بیمارستان دیجیتالی می‌شود، بیان کرد: بخش رادیوتراپی بیمارستان شهد رجایی یاسوج تا دهه فجر امسال راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: به‌زودی با تجهیزات بیمارستان به امکانات لازم مرکز مرجع بیماران سرطانی در استان راه‌اندازی می‌شود.

بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رجایی یاسوج دارای 10 تخت بزرگسال و دو تخت اطفال است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد