تاریخ درج خبر : 1394/03/19
کد خبر : ۵۱۱۰۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

یزدانپناه: مرکز بیماران سرطانی در استان راه اندازی می‌شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیمارستان شهید رجایی یاسوج مرکز جامع بیماران سرطانی استان می‌شود.

بهروز یزدان‌پناه در مراسم افتتاح بخش روانپزشکی و بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رجایی یاسوج، اظهار کرد: برخی از خدمات مورد نیاز مردم در بیمارستان‌های استان وجود ندارد که همین مسئله موجب نارضایتی مردم شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: با اجرای طرح تحول سلامت اقدامات خوبی در استان انجام شده که راه‌اندازی بخش شیمی‌درمانی و روانپزشکی بیمارستان شهید بهشتی در همین راستا است.

وی عنوان کرد: با افتتاح بخش روانپزشکی بیمارستان شهید رجایی بیماران می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی از خدمات این بخش بهره‌مند شوند.

این مسئول در خصوص راه‌اندازی بخش شیمی‌درمانی این بیمارستان گفت: با ساخت ساختمان جدید به مساحت 470 مترمربع در بخش‌های شیمی‌درمانی، رادیوتراپی و پزشکی هسته‌ای خدمات لازم به مردم ارائه می‌شود.

یزدان‌پناه عنوان کرد: ساختمان جدید بخش شیمی‌درمانی یاسوج با اعتبار سه میلیارد تومان در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود و مردم از خدمات ارائه شده این بخش استفاده می‌کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: با ساخت و راه‌اندازی بخش شیمی‌درمانی بیمارستان شهید رجایی، این بیمارستان به مرکز بیماران سرطانی استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل می‌شود.

وی عنوان کرد: دو پزشک فوق متخصص و یک پزشک متخصص هماتولوژی و سرطان خدمات لازم را به بیماران ارائه می‌دهند، ضمن اینکه ظرف روزهای آینده خدمات لازم به کودکان سرطانی استان انجام می‌شود.

این مسئول ارتقای خدمات پزشکی در کهگیلویه و بویراحمد را از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی استان دانست و بیان کرد: در راستای طرح تحول نظام سلامت ارتقای خدمات پزشکی در دستور کار دانشگاه است تا بار مراجعه مردم به سایر استان‌ها برای درمان کاهش یابد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد