تاریخ درج خبر : 1394/03/19
کد خبر : ۵۱۱۰۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون مجددا رئیس شد

انتخابات هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه عصر دیروز برگزار و غلامرضا تاجگردون مجددا به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب شد.

غلامرضا کاتب با اعلام این خبر به ایسنا، گفت: بر اساس انتخابات صورت گرفته در جلسه عصر دیروز یک شنبه کمیسیون اعضای هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه برای سال پایانی فعالیت مجلس نهم انتخاب شدند.

به گفته وی دراین انتخابات غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس ،هادی قوامی و علی محمد احمدی به عنوان نواب رئیس و غلامرضا کاتب به عنوان سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه انتخاب شدند.

این نماینده مجلس همچنین گفت که عیسی امامی و محمد سقایی نیز به عنوان دبیران اول و دوم کمیسیون برگزیده شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بختيار رضواني گفت:

  شادباشد و مایه خیر وبرکت وافتخار است برای قوم شجاع واصیل ونجیب لر ،درود بر سرداران لر از اریوبرزن تا دکتر تاجگردون تا سد
  ردار قهرمان احسان رضوانی مبارز شجاع از نسل سربداران

 • احمد گفت:

  از ته قلب بهت تبریک نمیگم و ناراحمت که چرا دوباره این مسولیت را پذیرفتید.

  چرا بفکر سلامتی خود و خانواده نیستید و همه وقت و انرژی تان را رو کار مردم گذاشتید، فک میکنید این مردم چقدر قدرشناس اند….
  آدمی که از 5 صبح تا 2 شب کار کند و آنهم کار تخصصی ، فکری ، اجرایی و نظارتی و با اینهمه کارشکنی ها و قدرنشناسی هایی که میبینم تنگ نظران و حسودان در منطقه دارند ، چرا یه کم هم بفکر خودت نیستی برادر

 • سید حمید موسوی اصل گفت:

  محضر مبارک سرور گرانمایه جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده محبوب و شایسته مردم فهیم و نجیب شهرستان های گچساران و باشت
  سلام علیکم
  بدینوسیله انتخاب مجدد حضرتعالی به عنوان رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که قطعاً نشأت گرفته از توانمندیهای علمی،مدیریتی و کارنامه درخشان آن برادر ارزشی و فرزانه در خدمت رسانی به میهن عزیز اسلامی ایران است را تبریک و تهنیت عرض نموده واز درگاه ایزد منان عزت،سربلندی و توفیقات جنابعالی و همه خادمین صدیق به نظام جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

پربازديد