تاریخ درج خبر : 1394/03/21
کد خبر : ۵۱۱۵۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
در قالب کاروان همدلی دولت و ملت صورت گرفت

دیدار مردمی استاندار و مدیران استانی با اهالی شهرستان چرام/ تصاویر

اولین کاروان «همدلی دولت و ملت» با هدف بررسی مشکلات و رفع و پیگیری آنها در چرام مستقر شد.

IMG-20150609-WA0076

در ساعات اولیه ورودی این کاروان به شهرستان چرام و در منطقه سادات امامزاده علی، جعفر گوهرگانی رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد دچار عارضه قلبی شد.

با کمک نیروهای امدادی، گوهرگانی به مرکز درمانی سرفاریاب جهت معاینه انتقال یافت که به دلیل عدم امکانات جهت گرفتن نوار قلب با شرایطی نامناسب در جمع مردم چرام قرار گرفت و به شکایات آنان پاسخ داد.

گفتنی است پس از حدود یک ساعت درد قلب این مسئول شروع شده و وی را مجبور به ترک کاروان کرد.

از حاشیه‌های دیگر این برنامه، اجرای مراسم خوشامدگویی توسط دختر معاون فرماندار چرام بود که همهمه‌هایی را مبنی بر اجرای همیشگی برنامه‌های خوشامدگویی توسط وی، در پی داشت.

سرانجام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونین و جمعی از مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم چرام که از ساعاتی قبل در محل فرمانداری چرام تجمع کرده بودند، قرار گرفت.

*حاشیه جالب دیگر صحبت معاون فرماندار چرام در واکنش به شکایت خبرنگاران مبنی بر تبعیض در ورود خبرنگاران بود که وی با سخنانی سعی بر متقاعد کردن خبرنگاران داشت.

اولین شکایت مردمی مربوط به سید علی حسینی پدر و برادر شهیدان حسینی بود که برای دیدار با استاندار از کسی اجازه نگرفت و دیدار با مسئول ارشد اجرایی استان را خواسته به حق خود دانست.

در این برنامه، مردم از نزدیک و به صورت چهره به چهره با مسئولین دیدار و مشکلات شخصی و عمومی شهرستان را مطرح کردند.
در این جلسه ۴ ساعته که حدود ۲۵۰ شکایت بررسی شد، عمده مشکلات مطرح شده را مسائل عمرانی، شهرداری و مشکلات شخصی تشکیل می‌دادند که پس از صدور دستورات لازم از سوی استاندار، توسط مسئولان مربوطه پیگیری شد.
پس از بررسی مشکلات و پاسخگویی به شکایات مردم چرام، مدیران استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات چرام نشستی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد داشتند که باز هم نبود فضای کافی حاشیه ساز شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد