تاریخ درج خبر : 1394/03/21
کد خبر : ۵۱۱۵۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای شهر دهدشت با استعفای حجت خواه موافقت نکرد

به دنبال اعلام سهراب حجت خواه جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اکثر اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت با استعفای وی مخالفت کردند.

به گزارش سایت استان، جلسه علنی شورای اسلامی شهر دهدشت به منظور بررسی و طرح استعفای دکتر سهراب حجت خواه از این شورا برگزار شد.IMG-20150609-WA0005

در ابتدای این جلسه امیر رضا خوش آیین رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر دهدشت ضمن قرائت موادی از آیین نامه داخلی شورای اسلامی، گفت: طبق ماده 11 این آیین نامه هر عضو شورای اسلامی می تواند از مقام خود استعفاء دهد و این استعفاء در صورتی پذیرفته می شود که اکثر اعضای شوار با آن موافقت کنند.

وی به ماده 12 این آیین نامه اشاره داشت و افزود: طبق این ماده عضو مستعفی باید با ذکر دلایل استعفای خود را به صورت مکتوب به رئیس شورا تحویل دهد.

خوش آیین با بیان اینکه استعفای دکتر حجت خواه در تاریخ 23 اردیبهشت سال جاری به رئیس شورای اسلامی شهر تحویل داده شد، اظهار داشت: جناب دکتر حجت خواه در این استعفاءنامه دلایل استعفای خود را تحصیل در مقطع دکترا و همچنین بیماری همسر خود و سفرهای مداوم به خارج از شهرستان عنوان کرد.

سپس عضو مستعفی شورای اسلامی شهر دهدشت با بیان اینکه استعفای وی پیش از تاریخ 23 اردیبهشت مطرح شده، گفت: این استعفا در تاریخ 23 اردیبهشت ثبت شد.

دکتر سهراب حجت خواه هدف اصلی از استعفای خود را کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

وی علت عدم مطرح کردن هدف اصلی خود در استعفاء نامه مکتوب را سنگ اندازی مخالفان خود عنوان کرد وتصریح کرد: تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت توسط گروه هایی به شدت تحت فشار قرار گرفتند که با استعفای اینجانب مخالفت کنند.

در این جلسه همچنین جان جان از اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت به عنوان مخالف صحبت کرد و از عدم صداقت سهراب حجت خواه و وجود تناقض میان دلایل ذکر شده در استعفا نامه کتبی و دلیل اصلی وی برای استعفا به شدت انتقاد کرد.

پس از پایان رأی گیری که به صورت غیرعلنی برگزار شد، سخنگوی شورای شهر دهدشت از مخالفت اعضای شورای شهر با استعفای دکترحجت خواه خبرداد.

براساس این گزارش درخواست استعفای عضو شورای شهر با 5 رای مخالف و 4 رای موافق پذیرفته نشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    دلیل مخالفت شورا حضور اقای رستاد است که چون شورا دشمن زیاری هست میخوان عمدا اقای حجت خواه نک اوت بشه بویراحمد بیدار بشین

پربازديد