تاریخ درج خبر : 1394/03/24
کد خبر : ۵۱۱۶۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بخشدار جدید چاروسا معرفی شد

معاون فرماندار کهگیلویه گفت: بخشدار سابق چاروسا از یک مدیر باتجربه توانایی بیشتری داشت.

IMG-20150612-WA0032

به گزارش سایت استان از چاروسا، مرتضی جلال‌منش در جلسه تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید چاروسا، اظهار داشت: مردم بار امانت سنگینی را بر دوش ما گذاشته‌اند و باید به وظیفه سختی که پیش‌رو داریم واقف باشیم.

وی، بزرگترین ابزار برای شکرگزاری بر نعمات الهی در نظام مقدس اسلامی برای مسئولان را خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم دانست و ادامه داد: خدمت به مردم و جلب رضایت الهی باید هدف نهایی همه مسئولان در هر بخش و قسمتی باشد.

معاون فرماندار کهگیلویه خاطرنشان کرد: وقتی هدف نهایی مسئولان خدمت صادقانه به مردم باشد، اختلافات و عدم هماهنگی‌ها به حداقل خواهد رسید.

جلال‌منش با بیان اینکه مردم باید قدردان خدمات نظام باشند، بیان کرد: روزی در شهرستان کهگیلویه یک وجب آسفالت نبود اما امروز به لطف نظام جمهوری اسلامی تمامی راه‌های روستایی در حال آسفالت شدن هستند.

وی با قدردانی از خدمات ارزنده غلامی بخشدار سابق چاروسا، گفت: بخشدار سابق بسیار جوان بود اما از یک مدیر باتجربه چند ساله بیشتر توانایی و تجربه داشت.

معاون فرماندار کهگیلویه، خدمات صادقانه به مردم را از دیگر ویژگی بخشدار سابق چاروسا دانست و گفت: وی تنها بخشداری که در دو سال خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکرد و در چند سال خدمت مبلغی به عنوان پول بنزین از فرمانداری دریافت نکرد.

این مسئول از بخشدار جدید چاروسا خواست که بدون هیچ‌گونه حاشیه خدمت صادقانه را برای مردم انجام دهد و تلاش کند که شبانه‌روزی برای مردم چاروسا تلاش کند.

وی در پایان عنوان داشت: مردم و مسئولان هم با وحدت بخشدار جدید را کمک کنند تا شاهد رفع محرومیت از چاروسا باشیم.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پورمحمدي گفت:

    خیلی جالب است که در خبر فوق به نام و مشخصات بخشدار جدید اشاره ای نشد!! لیکن برای برادر عزیز جناب غلامی آرزوی توفیق و سلامت دارم و ضمن خسته نباشید به ایشان، برای بخشدار جدید امید موفقیت دارم.

پربازديد