تاریخ درج خبر : 1394/03/24
کد خبر : ۵۱۱۶۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

یاسوج در صدر انشعابات غیرمجاز در استان

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در حاشیه طرح جمع آوری انشعابات غیرمجاز شهر یاسوج اظهار کرد: این طرح همزمان در سایر شهرهای استان نیز نیز اجرا می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی لدنی نژاد افزود:  به دلیل تعداد بیشتر  انشعابات غیرمجاز در سطح شهر یاسوج و مادوان نسبت به سایر شهرهای استان، طرح جمع آوری انشعابات غیرمجاز در این دو شهر با حساسیت بیشتر و با حضور کارشناسان ستادی و اراده آبفای یاسوج  انجام می شود.

لدنی نژاد با بیان اینکه بیش از 50 هزار مشترک آب شرب در سطح شهر یاسوج وجود دارد، تصریح کرد: پیش بینی می شود که حدود سه هزار انشعاب غیرمجاز در این شهر وجود داشته باشد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سالانه بیش از 720 هزار متر مکعب آب شرب توسط این انشعابات غیر مجاز در سطح شهر یاسوج به سرقت می رود که همین میزان آب تامین کننده آب شرب 7 هزار نفر در روز می باشد.

لدنی یادآور شد: این میزان سرقت و هدروری  آب از انشعابات غیرمجاز در شهر یاسوج و مادوان  سالانه 700 میلیون تومان هزینه برای آبفای شهری در بردارد.

وی خاطرنشان کرد: طرح جمع آوری انشابات غیر مجاز با همکاری تیم اتقاقات آب و فاضلاب شهری یاسوج و گشت تخلفات آبفای  شهری در حال انجام است و بصورت قاطع و قانونی با متخلفان برخورد خواهد شد.

لدنی نژاد بیان کرد: این طرح در گام های اول شهر یاسوج در مناطق اکبرآباد و نجف آباد شروع شده است و در ادامه به سایر مناطق شهری انجام خواهد شد.

وی یادآرو شد: جمع آوری انشعابات و رفع شکستگی های موجود در سطح معابر و خیابان ها نیز همزمان انجام خواهد شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بر اساس قانون مجازات اسلامی برای متخلفین تشکیل پرونده خواهد شد و به مراجع قضایی ارجاع داه می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد