تاریخ درج خبر : 1394/03/25
کد خبر : ۵۱۱۷۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در استان آغاز شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان با حضور 50 بازرس و بیش از 3ماه رمضان00 ناظر افتخاری در سطح استان آغاز شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان تا 30 تیر ماه سال جاری در استان ادامه خواهد داشت افزود: در این طرح تشدید نظارت و افزایش گشت ‌های بازرسی از واحد های صنفی و غیر صنفی مورد نظر خصوصا انواع مواد غذایی پرمصرف این ایام به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، روغن، خرما و شیرینی های مرسوم این ماه خواهد بود.
دیودیده از وجود 10 گشت بازرسی ویژه این طرح در مرکز استان خبر داد و افزود: در این گشت ‌ها بازرسان گروه‌های کالایی هدف را بصورت مشترک با دستگاههای مربوطه مورد بازرسی قرار می دهند .
وی افزود: با توجه به افزایش تقاضای عمومی در آستانه ماه مبارک رمضان و استفاده از برخی خدمات مانند تالارها برای افطاری علاوه بر طول روز در بعد از افطار نیز بازرسی از مراکز مذکور انجام می‌شود.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کلیه واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ‌ نامه در معرض دید عموم هستند و عدم درج قیمت و همچنین عدم وجود نسخه ‌ای از فاکتور خرید کالاهای موجود در واحد صنفی جهت ارائه به بازرسان تخلف محسوب می‌شود و با متخلفین برخورد می شود.
دیودیده اضافه کرد: سامانه 124 آماده دریافت گزارشات مردمی و گزارش‌های مرتبط است و پس از اعلام گزارش حداکثر تا 24 ساعت بعد رسیدگی خواهد شد و نتیجه نیز در صورت تمایل به گزارش دهنده اعلام می‌شود.
وی از همراهی 300 ناظر افتخاری در این طرح خبر داد و از مردم خواست تا کلیه انتقادات، پیشنهادات و گزارشات خود را با سامانه 124 در میان بگذارند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: گشت مشترک با حضور تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، استاندارد و اتاق اصناف از واحدها خصوصا در بحث زولبیا و بامیه و بازرسی از شیرینی فروشی‌ ها و واحد های عرضه کننده آش و حلیم صورت خواهد گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • م :حسینی گفت:

    با سلام خدمت جناب اقای دیودیده ریاست محترم سازمان صنعت ومعدن وتجارت استان :خدمت جنابعالی عرض شود که بازرسان حمایت از مصرف که در شهر بر روی قیمت های کالا ها و مواد غذایی بازرسی میکنند :بعضی از انها خودشان رشوه گیر هستند و البسه و ظروف و مایحتاج و اسباب و اثاثیه خودشان را با قیمت زیر بازار میگیرند و از طرف شما کنترل نمشوند مشاهده شده برای چند بار :متاسفانه انها بازرس استان هستند

پربازديد