تاریخ درج خبر : 1394/03/27
کد خبر : ۵۱۱۸۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر خانواده دیودیده از همراهی مردم

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و بر آن چه که حکمت متعالیه اش تعلق می گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی باشد لذا بر آن چه که می دهد شاکریم و بر نداده هایش صبر می کنیم.
خانواده دیودیده (صالح نسب) طی پیامی تقدیر و سپاسگزاری خود را از حضور مردم و مسؤلین در مراسم پدر مرحومشان اعلام نمودند. متن این پیام بدین شرح است:
ایزدمنان را سپاسگزاریم که در غمناکترین روزهای زندگیمان ما را از نعمت حضور دوستان و سرورانی مهربان بهره مند ساخت که همدردیشان التیامی است بر دلهای داغدیده ما. بر اساس تعهد اخلاقی و انسانی، بر خود لازم و واجب می دانیم از یکایک عزیزان و بزرگوارانی که با تشریف فرمایی و شرکت خود در عیادت، تشییع و خاکسپاری، مراسم یادبود و فاتحه خوانی پدرمان، شادروان مرحوم صالح دیودیده (صالح نسب)، صادقانه ابراز همدردی و همدلی نمودند و خانواده مرحوم و سایر بستگان را مورد محبت و دلجویی قرار دادند، از جانب خود و بازماندگان صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. اگر چه آرزو می کنیم در مجالس و محافل شادی عزیزان جبران زحمت نموده و تلاش می نماییم تا حضوراً توفیق عرض تشکر داشته باشیم. دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می کنیم و سلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.
خانواده دیودیده (صالح نسب)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد