تاریخ درج خبر : 1394/03/27
کد خبر : ۵۱۱۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

«فرج‌الله زارع» به‌عنوان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان انتخاب شد

با حضور رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری، فرج‌الله زارع به عنوان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری، مسئولانی از وزارت ورزش و جوانان، رؤسای هیئت‌های شهرستانی و اعضای مجمع دوچرخه‌سواری، رئیس این هیئت ورزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
در رأی‌گیری امروز مجمع دوچرخه‌سواری استان، از مجموع ۱۹ رأی مأخوذه تعداد چهار رأی باطله محسوب شد و در نهایت از تعداد ۱۵ رأی مأخوذه، در مجموع فرج‌الله زارع با اکثریت آرا به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
زارع در این آیین با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد همه ظرفیت‌ها برای رشد رشته ورزشی دوچرخه‌سواری وجود دارد، اظهار کرد: با استفاده از توان جوانان مستعد استان و پیشکسوتانی که وجود دارند در این رشته ورزشی تحول ایجاد می‌شود.
وی با بیان این که زیرساخت‌هایی همچون پیست و دوچرخه در استان برای این رشته وجود ندارد، تصریح کرد: فدراسیون برای رشد این رشته در استان ما باید نسبت به سایر استان‌ها، کهگیلویه و بویراحمد را ویژه مورد توجه قرار دهد.
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به همین منظور باید آموزش رایگان در اختیار مربیان استان ما قرار داده شود تا بتوانیم شاهد پرورش استعدادهای خوب رشته دوچرخه‌سواری در کهگیلویه و بویراحمد باشیم.
در این آیین رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری قول داد تا آموزش مربیان این رشته برای استان رایگان باشد و به شرطی دوچرخه در اختیار هیئت قرار داده شود که بتوانند همایش‌های دوچرخه‌سواری را برگزار کنند و به ازای شرکت هر هزار نفر در همایش تعداد ۵ دوچرخه به استان تعلق گیرد که سقف آن هم ۲۰ دوچرخه برای یک همایش بزرگ است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد