تاریخ درج خبر : 1394/03/27
کد خبر : ۵۱۱۸۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فشار سیاسون برای حضور دکتر چمن در انتخابات مجلس

تنها چهار روز به پایان مهلت استعفا برای اعلام کاندیداتوری مدیران و پیوستن آنها به رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی فرصت باقی است و در این میان تلاش برای حضور دکتر چمن در انتخابات مجلس از حوزه انتخاباتی کهگیلویه نیز جدی تر شده است.

در این مدت اندک باقی مانده برای استعفا؛ شنیده ها حاکی است فشارها بر دکتر رضا چمن؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شدت بیشتری گرفته است.

chaman28

این روزهای آخر خردادماه ۹۴، آخرین فرصت برای استعفای مدیرانی است که بر اساس قانون باید حداکثر تا ۲۸ همین ماه نسبت به استعفای خود از مسئولیت اقدام کنند.در این مدت بحث حضور دکتر چمن در انتخابات مجلس از حوزه انتخابی کهگیلویه به صورت گمانه زنی در رسانه ها مطرح شده است که واکنش بعضی از افراد را نیز در پی داشت و با درج مطالبی در سایت های خبری از حضور او استقبال و یا شرکت وی در این رقابت را به چالش کشیده بودند.

این در حالی است که به نظر می رسد جریان موسوم به اصولگرا در مرکز استان و همچنین شهرستان کهگیلویه با انسجام و برنامه ریزی قوی تری در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

فضای حاکم بر همکاری اصلاح طلبان شهرستان کهگیلویه فعلا شاهد دود سفیدی نبوده است و مقاومت ها از طرف دو کاندیدای جریان موسوم به اصلاح طلبی این چهار شهرستان که چندین دوره متوالی نام نویسی کرده اند؛ به روال گذشته برای اجماع بر روی گزینه سوم، که خواسته اکثر چهره های جوان و معتدل تر اصلاح طلبان است؛ همچنان بی پاسخ مانده است.

این تلاش ها برای معرفی کاندیدای سوم ولی دارای شرایط رای آوری و محبوبیت و مقبولیت در شهرستان های چهارگانه اشاره شده، همچنان از سوی اصلاح طلبان در کهگیلویه ادامه دارد؛ یکی از این شخصیت ها که هم اکنون نام وی در رسانه ها و افکار عمومی مطرح است، دکتر چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان است که بر اساس شنیده های میدانی و گزارش های دریافتی؛ تاکنون پاسخ روشنی به این طرح در خواست ها نداده است.

این روزها؛ اما تلاش های بیشتری از سوی مردم و جوانان متمایل به جریان فکری اصلاح طلبی برای قطعی کردن حضور وی در انتخابات در جریان است؛ تا در این روزهای پایانی وضعیت این جریان فکری سیاسی در این شهرستان روشن تر شود.

در ۴ روز آینده و آخرین روزهای خردادماه، می توان مشخص نمود که شرایط در این شهرستان چگونه رقم می خورد.

منبع:سلام دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد