تاریخ درج خبر : 1394/03/28
کد خبر : ۵۱۱۸۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -
عبدالرسول هادیان

آقای بزرگواری شما وکیل مردمید یا وکیل دولت سابق؟

سایت استان: عبدالرسول هادیان
گاهی آدم فکر می کند شاید اقای بزرگواری بنده ی خدا بعضی چیز ها را نمی‌داند که این‌گونه حرف می‌زند و هرکسی حتی مسیح علی نژاد به او زنگ می‌زند هر چه بر زبانش می این جواب می‌دهد ولی گاهی آدم یقین پیدا می‌کند که ایشان اتفاقا خوب می‌دانند و خوب هم بلد است خود را به ندانستن بزند و حتی فرافکنی هم کند. مثل هم دیروز درحالی‌که افکار عمومی منتظر بودند آقای بزرگواری راجع به 610 میلیون پول برقی که با فشار ایشان هزینه یک روستای خالی از سکنه شده است توضیح می‌دادند و جواب می‌دادند که چرا وقتی در چند کیلومتری این روستا قسمتی از جاده باغچه جلیل – سادات معطل اندکی بودجه است باید این پول خرج تفریح گاه جمعی خانوادگی گردد؛ و یا مردم منتظر بودند که آقای نماینده که شب و روز در واتس اپ علیه ایت الله هاشمی رفسنجانی و مهدی هاشمی برای مخاطبانش مطلب می‌فرستد راجع به اختلاس یکی دیگر از معاونان پاک‌ترین دولت تاریخ اظهارنظر می‌کرد. ولی برعکس حاج‌آقا اعتراضی که نکرد هیچ‌کسی هم بدون اجازه ایشان حق از گل نازک‌تر به دولت موردحمایتش را ندارد.
آقای بزرگواری و دوستانشان چون نبویان، رسایی و بذرپاش ظاهر مجوز دارند که به هرکسی حمله و انتقاد نمایند اما آقای خادمی حق ندارد حتی حرف بزند و حرف زدن ایشان موجبات خشم دلواپسان می‌گردد. جالب ان که اگر به سخنان استاندار در همایش گرامیداشت 24 خرداد دقت شود کاملاً روشن است که ایشان اصلا چیز خاصی نگفتن. ولی آقای بزرگواری دنبال فرافکنی هستند و در این میان به رئیس‌جمهور محترم هم حمله می‌کنند و مدعی می‌شوند که کلید بداخلاقی در کشور را ایشان زده‌اند
زهی خیال باطل
آقای بزرگواری حتماً می‌دانند که آقای روحانی نبودند که کلید بداخلاقی را زدند بلکه کسانی این کار انجام دادند که با مطرح کردن چماق لری ان الم‌شنگه را علیه قوم لر به راه انداختند
آقای بزرگواری خوب می‌دانند بداخلاقی را آقای روحانی کلید نزدند بلکه همکاران ایشان در مجلس که ظریف را متهم به خیانت کردند بداخلاقان تاریخ هستند.
و آقای بزرگواری حتماً به خاطر دارند که نطفه بگم بگم و بداخلاقی از رئیس دولت مهرورز در این مملکت پاشیده شد؛ و ان زمان اقای بزگورای کجا بودند که به رئیس‌جمهور وقت درس اخلاق بدهند خدا می‌داند
آقای بزرگواری از صدها پروژه عمرانی در دولت احمدی‌نژاد سخن می‌گوید. اگر کسی در ایران و یا کهگیلویه و بویراحمد نباشد شاید باور کند لابد اتفاقی افتاده است اما ما که در طول هشت سال چیزی جز تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری جوانان چیزی ندیدیم و جاده‌ای که ایشان از آن سخن می‌گویند محصول بیش از سه دهه است که دست بر قضا در طول عمر دراز مهرورز به نتیجه رسید و جالب آنکه این رکود، بیکاری، گرانی، تورم و…همه در شرایطی اتفاق افتاد که بیشترین فروش نفت در تاریخ کشور در طول همین هشت سال به تحقق پیوست و تنها چیزی که دران هجوم تورم و گرانی کمی ارزان بود اما خیرش به مردم نرسید گوجه‌فرنگی‌هایی بود که ظاهراً در محله نارمک یا همان محله احمدی‌نژاد با نازل‌ترین قیمت به فروش می‌رسیدند. البته شاید منظور آقای بزرگواری از پروژه همین برق‌رسانی به دلی خلیفه‌ای و یا سد شراب و گرو و یا طرح هادی روستای سادات امام‌زاده علی (ع) باشد، شاید ….
قطعاً آقای بزرگواری خوب می‌دانند که آقای روحانی و مدیرانش ازجمله موسی خادمی افراد اخلاق‌مداری هستند و همین اخلاق‌مداری هم سبب می‌شود که آن‌ها دنبال نبش قبر نباشند و کار خود را انجام دهند وگرنه اگر قرار بر بگم بگم انها بود حالا همه مردم نمایندگان محترمی که از آقای رحیمی پول گرفته بودند را می‌شناختند و هزاران مورد از بی‌عدالتی‌های از جنس 610 میلیون پولی که در دلی خلیفه‌ای هزینه شد آشکار می‌گردید.
آقای بزرگواری باید کمی هم به اطرافش نگاه کند و ببیند در گچساران چه می‌گذرد و این شهرستان چگونه درحال‌توسعه است ولی از آن‌طرف دهدشت هرروز بیشتر از گذشته خالی از سکنه می‌شود و ایشان به‌عنوان وکیل مردم باید فکری به حال این معضل و هزاران مشکل دیگر شهرستان نماید
آقای بزرگواری باید بدانند که ایشان وکیل من و هزاران جوان امثال من هستند که از فرط بیکاری دچار افسردگی شده‌ایم ولی از آن‌طرف مدیران موردحمایت ایشان نورچشمی‌ها را به کار می‌گیرند.
آقای بزرگواری باید بدانند که ایشان وکیل کشاورزانی هستند که سال گذشته هندوانه‌هایی که با زحمت و قرض کشت کرده بودند حتی مجانی هم به فروش نرسیدند.
آقای بزرگواری باید بدانند ایشان وکیل مردمی هستند که دردشان اظهارنظر ساده و سیاسی یک استاندار نیست بلکه دردشان درد فقر و بیکاری است.
ولی گویا آقای بزرگواری دولت سابق را بر مردم ترجیح می‌دهند و ایشان وکیل الدوله هستند همان دولتی که معاون اولش اینک در زندان‌اند و معاون دومش در آستانه ورود به اوین.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  اینها فسیل هایی سوخته بجا مانده از دوران احمدی نزادند.که با بی سوادی کامل کشور رو اتش زدند.بزرگواری تو خواب هم نمیدید به مجلس بره که هشت سال احمدی براش رحمتی شد.بزرگواری باید 1500 رای تو سالهای قبل هم یادش بیاد حالا چی شد که نماینده شده اونم 8سال ….تاااااااااااااااااااااااااسف داره مجلسی که جای امثال …………. هاست

 • ناشناس گفت:

  بداخلاقی هارا آحمدی نژادرواج دادآقایون هیچگونه اعتراضی نکردند ، دردولت مهرورز وپاکترین دولت تاریخ کشور میلیاردی اختلاس شد آقایون خودرابه کوری وکری زدند ، معاون اول پاکترین دولت تاریخ دزد بودآقایون خودرابه کوچه علی چپ زدند این همه دلواپس کجابوددرزمان دولت مهرورزاحمدی نژادکه پولهای بادآورده نفت راچپاول کردند واینان هیچ اعتراضی نکردند .آقای بزرگواری اگرملت چیزی نمی گوینددال براین نیست که نمی دانندمردم همه چیزرابه روشنی میدانندوهمه افرادخصوصا آن دسته ازنمایندگان مجلس راکه فقط به دنبال زدوبندورسیدن به اهداف وامیال شخصی ودنیوی خودهستندرابه خوبی میشناسند

 • دیدبان گفت:

  بنظر من بزرگوار هر وقت تونست ک رو چ تلفظ نکنه بره سخنرانی کنه

 • ناشناس گفت:

  یواش یواش .خطرناک حرف مزه ..چماق لزیسرت ایچ÷نه .مه جون خته نیخی .که ایگل کرشو سقا بقا نیاره .مگر تو نمی دانی هرکس وابسته به این گروه باشد مجوز هرکاری را دارند .بد اخلاقی و خوش اخلاقی مربوطبه کتاب های اخلاقی است عملا کسی کاری به اخلاق ندارد .

 • ناشناس گفت:

  خدا بزرگواری را به راه راست هدایت بفرما
  الهی آمییییییییییییییییییییییین

 • ناشناس گفت:

  درود بر کهگیلویه ومردم فهیمش

 • ناشناس گفت:

  چه بگم
  زورمون که نمیرسه خدا هم که حالا حالاها کاری نمیکنه.
  برادر باید بسوزیم بسوزیم و بسوزیم دیگر تحمل ساختن را نداریم

 • علي گفت:

  احسنت

پربازديد