تاریخ درج خبر : 1394/03/27
کد خبر : ۵۱۱۸۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تلاش جهت برگزاری آبرومندانه جشنواره ملی «آئین‌های نمایشی» در استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از میزبانی استان برای برگزاری جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی خبر داد و افزود: امیدواریم بتوان جشنواره ای در خور شان حضرت برگزار کرد.

267597_orig

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دکتر رضا دهبانی پور امروز در نشست اتاق فکر جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی، گفت: به عنوان خادمان امام رضا (علیه السلام) مفتخریم طی چند جلسه برای برگزاری جشنواره ملی آئین های نمایشی به بحث بنشینیم و امیدواریم بتواند به آبرومندانه برگزار شدن این جشنواره کمک کند.
وی با بیان این که جشنواره رضوی با عناوین مختلف در سراسر کشور و 80 کشور دنیا برگزار می شود، افزود: با توجه به جایگاه و نقشی که ائمه معصومین (علیهم السلام) به خصوص امام هشتم در مملکت ما دارد، این جشنواره هر ساله در بخش های مختلف برگزار می شود.
دهبانی پور اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد برای چهارمین سال متوالی میزبان جشنواره ملی آئین های نمایشی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی است.
دبیر چهارمین جشنواره ملی آئین های نمایشی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی عنوان کرد: در شهرستان های استان ظرفیت های خوبی در زمینه برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری وجود دارد و امیدواریم بتوان جشنواره ای در خور شان حضرت رضا (علیه السلام) برگزار شود.
دهبانی پور گفت: قطعا ارزش و اهمیت این کار به جهت انتساب آن به امام هشتم می تواند اجر و قرب معنوی داشته باشد و اگر برای این نشست ها وقت بگذاریم، می تواند مفید بوده و از اجر معنوی آن هم برخوردار شویم.
برگزاری نمایشگاه عکس جشنواره های رضوی استان در اختتامیه جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) و حضور شهرداری، آموزش و پرورش، صدا و سیما و دیگر نهادها و سازمان از جمله پیشنهاداتی بود که در این نشست مطرح شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد