تاریخ درج خبر : 1394/03/28
کد خبر : ۵۱۱۸۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرعامل شرکت گاز استان: گازرسانی به ٣٧۵ روستا در دستورکار قرار گرفت

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: گازرسانی به ٣٧۵ روستا از منابع بند «ق» تبصره دو قانون بودجه سال ٩٣ در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، هوشنگ صیدالی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و با اجرای عملیات گازرسانی به ٣٧۵ روستای استان، بیش از ٢١ هزار و ۴٠٠ خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردار می شوند.

وی افزود: در صورت تامین به موقع اعتبار، همه روستاهای بالای ٢٠ خانوار استان تا پایان سال ٩٨ از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

صیدالی گفت: امسال عملیات گازرسانی به ١١۵ روستای استان کهگیلویه و بویر احمد از منابع بند «ق» و سایر مسائل آن در سال ٩۴ انجام می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: پروژه گازرسانی به این تعداد روستا از جمله مهمترین برنامه های کاری امسال این شرکت بشمار می رود و هم اکنون در حال اجراست.

وی تصریح کرد: با گازرسانی به این روستاها بیش از 6 هزار و ٢٠٠ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

وی مقدار اعتبار پیش بینی شده برای پایان این پروژه گازرسانی را حدود ۵٠٠ میلیارد ریال برآورد کرد و یادآور شد: بر اساس برنامه گازرسانی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد مطابق بند «ق»، پروژه گازرسانی به دو شهر و ١٩٧ روستا در سال ٩۵ در دست بررسی است.

صیدالی تعداد خانواری که با انجام پروژه یاد شده در سال ٩۵ از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند را حدود ١٢ هزار خانوار شهری و روستایی عنوان و ادامه داد: مقدار اعتبار مورد نیاز برای پایان این پروژه حدود یکهزار و ۶۵٠ میلیارد ریال برآورد شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد، این شرکت هم اکنون بیش از ١١٢ هزار خانوار شهری و ٣۵ هزار خانوار روستایی را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد