تاریخ درج خبر : 1394/03/28
کد خبر : ۵۱۱۸۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

چهار همایش پیاده‌روی در استان برگزار می‌شود

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری همایش پیاده روی گرامیداشت محیط زیست و مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد، محمد علی رهامی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان از برگزاری چهار همایش پیاده روی خانواده در استان در گرامیداشت هفته ی محیط زیست و مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
رهامی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان افزود:
با توجه به هماهنگی صورت گرفته با ادارات محیط زیست در شهرستانها و ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان، چهار همایش پیاده روی خانواده در شهرهای باشت، بهمئی، گچساران و یاسوج برگزار شد.
رهامی در خصوص همایش پیاده روی در شهر باشت گفت: این همایش با حضور نزدیک به 800 نفر از مردم ورزش دوست شهر باشت بمناسبت هفته ی محیط زیست از استادیوم تختی تا تپه نورالشهدا این شهر برگزار شد و در پایان به 15 نفر از شرکت کنندگان در این همایش جوایزی ارزنده ای همچون لباس گرم ورزشی، کفش و پیراهن ورزشی اهدا شد.
رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیئت ورزشهای همگانی استان و شهرستانها در برگزاری خوب و منظم این همایش ها از برگزاری همایش پیاده روی خانواده در شهرستان بهمئی خبر داد و افزود:
در شهر لیکک نیز همایش پیاده روی خانواده بمناسبت هفته ی محیط زیست با همکاری اداره محیط زیست شهرستان و هیئت ورزشهای همگانی برگزار شد. در این همایش که از اداره ورزش و جوانان تا سد خاکی تنگ عبدال و با حضور نزدیک به 1000 نفر از مردم این شهر برگزار شد به قید قرعه به 20 نفر از شرکت کنندگان در این همایش جوایزی اهدا شد.
محمد علی رهامی مردم اول ورزش همگانی استان در ادامه در خصوص همایش پیاده روی شهرستان گچساران سخن گفت و ادامه د اد: در شهرستان گچساران نیز مردم ورزش دوست این شهرستان همچون گذشته در همایش پیاده روی گرامیداشت هفته ی محیط زیست حضوری فعال و گسترده داشتند. در این همایش که با حضور نزدیک به 1000 نفر از مردم ورزش دوست شهرگچساران از پارک دوستی تا پارک فردوس برگزار شد به قید قرعه به 43 نفر از شرکت کنندگان در این همایش جوایزی از قبیل: ظروف آشپزخانه، البسه ورزشی اهدا شد. رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان از اداره محیط زیست شهرستان گچساران و هیئت ورزشهای همگانی این شهر در برگزاری این همایش تقدیر نمود.
رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان در ادامه در خصوص برگزاری همایش پیاده روی در شهر یاسوج نیز گفت:
این همایش بمناسبت هفته ی مبارزه با مواد مخدر با حضور نزدیک به 2200 نفر از مردم ورزش دوست شهر یاسوج از فلکه جهاد تا میدان معلم برگزار شد. در این همایش شرکت کنندگان مسیر پنج کیلو متری مسیر همایش را پیمودند که در پایان به قید قرعه به 27 نفر از شرکت کنندگان در این همایش جوایزی اهدا شد.
رهامی ضمن تقدیر و تشکر از حضور خوب مردم در این همایشها از حضور معاونت سیاسی امنیتی استانداری و دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان خبر داد و ادامه داد: این همایش در شهر یاسوج با همکاری شورای مبارزه با مواد مخدر استان، هیئت ورزشهای همگانی استان و شهرستان و موسسه ترنم ریحانه و کوه نیل برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد