تاریخ درج خبر : 1394/03/29
کد خبر : ۵۱۱۹۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری سمینار مدیریت ریسک در واحدهای تولیدی توسط اتاق بازرگانی یاسوج

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اتاق یاسوج سمینار مدیریت ریسک در واحدهای تولیدی به همت واحد آموزش اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج برگزار شد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی خود، سمینار یک روزه ای را تحت عنوان« مدیریت ریسک در واحدهای تولیدی » و با دعوت ازبازرگانان، فعالین اقتصادی استان، واحدهای صنعتی استان، دانشجویان و علاقه مندان برگزار کرد.
واحد آموزش اتاق بازرگانی یاسوج با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران ماهانه سمینارهایی را با موضوعات مختلف اقتصادی در سطح استان و با دعوت از فعالین موفق اقتصادی و اساتید برجسته کشوری برگزار می کند.
مدرس این دوره آموزشی که با استقبال خوب فعالان اقتصادی، مشاوران تجاری، تولیدکنندگان، تجار، دانشجویان و دیگر علاقمندان مواجه شد، شهرام بیات (از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران بود.
گفتنی است در این سمینار مباحثی از جمله تعاریف و مفاهیم (ریسک ، خطر ، ارزیابی و ارزشیابی ریسک)، انواع ریسک ها در سازمان، محیط سرمایه گذاری و ریسک، فرآیند مدیریت ریسک و اجزای آن ، متدولوژی برای مدیریت ریسک (تجربه، چک لیست، استاندارد)، تحلیل مقدماتی خطر، (مزایا و معایب) تکنیک HAZOP وFTA در سازمان (مزایا و معایب)، تحلیل حالات خرابی و آثار آن FMEA، روش نمونه محاسبه ریسک، ارزشیابی اقدامات کاهش ریسک، نمونه عملی از اجرای فرآیند شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، رابطه مدیریت ریسک و عملکرد شرکت، دستورالعمل ایزو در مدیریت ریسک و مطالعه موردی” ارزیابی ریسک یک واحد تولیدی” تدریس شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • داود راستگو گفت:

    سلام برای شرکت تو کلاسهای اموزشی از چه طریقی باید ثبت نام کنیم. تشکر

پربازديد