تاریخ درج خبر : 1394/03/29
کد خبر : ۵۱۱۹۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -
کاروان همدلی و همزبانی به دیشموک رفت

از قربانی کردن گاو تا مهمترین خواسته مردم دیشموک از استاندار/ تصاویر

موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قول مساعد بر پیگیری مشکلات منطقه دیشموک از قبیل پایدار شدن برق، پیگیری سد بالیاب و همچنین پیگیری راه‌های مواصلاتی منطقه دیشموک را داد.

IMG-20150618-WA0013

به گزارش سایت استان، کاروان همدلی و همزبانی با حضور استاندار، معاونان و مدیران کل استانی و فرماندار کهگیلویه برای حل مشکلات مردمی و دیدار چهره به چهره با مردم در بخش دیشموک حضور پیدا کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت :حضور مسئولان در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته سبب دلگرمی اهالی آن مناطق، برداشتن موانع و تسریع در روند فعالیت‌های عمرانی شده و سبب می‌شود تا مردم بتوانند درددل‌ها و مشکلات خود را به مسئولان بگویند.

موسی خادمی بابیان اینکه در سفر مسئولان به روستاها و بخش‌های دورافتاده، بسیاری از مشکلات مردم از نزدیک دیده می‌شود ابراز داشت: همین حضور مسئولان سبب دلگرمی مردم می‌شود.

استاندار از تصویب طرح گازرسانی به بخش دیشموک خبر داد و عنوان داشت: گازرسانی به مردم محروم این منطقه یکی از اولویت‌های اصلی استان در سال نود و چهار بود که با تلاش‌های انجام گرفته طرح گازرسانی تصویت و در آینده نزدیک آماده کلنگ‌زنی خواهد شد..

خادمی  با بیان  اینکه برای اجرای طرح گازرسانی به بخش دشموک وقلعه رئیسی، 110 میلیاردتومان اعتبارنیاز است بیان کرد: تا هفته دولت عملیات گازرسانی به دشموک وقلعه رئیسی آغازمی شود و پیش بینی بر این است که دربازه زمانی  هیجده ماهه به اتمام برسد که با اجرای این طرح یک مشکل بزرگ از این منطقه محروم که مهم‌ترین مطالبه آنها گازرسانی بود، برطرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه بعد از ماه مبارک رمضان هر دو هفته یک بار یکی از مناطق استان میزبان کاروان همدلی و همزبانی است، گفت: به احتمال زیاد مقصد بعدی کاروان همدلی و همزبانی بخش‌های لوداب و مارگون در شهرستان بویراحمد است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با تعیین فرماندار جدید روند تغییر مدیران شهرستان کهگیلویه شتاب می‌گیرد.

حاشیه این سفرمربوط به خبرنگاران بود که علیرغم اینکه اخبار حضور این کاروان در منطقه محروم دیشموک را لحظه به لحظه مخابره می کردند، اما متاسفانه هیچ گونه توجهی به آنها نشد ، نه تنها از آنهاپذیرایی درخوری صورت نگرفت بلکه هیچ گونه امکانات ارتباطی مثل تلفن و فاکس، اینترنت و …  جهت ارسال خبرها نیز در اختیار آنها قرار نگرفت و این نشان از ضعف بزرگی است که برنامه ریزان این کاروان در این گونه مناطق داشته و دارند.

 گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد