تاریخ درج خبر : 1394/03/29
کد خبر : ۵۱۱۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پنجشنبه های کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ تعطیلی روزهای پنجشنبه در این استان خبر داد.

مجید محنایی در گفت و گو با ایسنا افزود: بر اساس مصوبه شورای اداری استان، مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و حسب اختیارات استانداری ها و با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی، هماهنگ سازی کار دستگاه های اجرایی استان با ستاد مرکزی در تهران تصمیم گرفته شد تغییراتی در ساعات کاری دستگاه های اجرایی استان صورت گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به مصوبه تعطیلی ادارات و دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پنجشنبه ساعات کاری دستگاه های اجرایی از روزی های شنبه تا سه شنبه از ساعت 6:45 دقیقه صبح تا ساعت 15:45 و روز چهارشنبه از ساعت 6:45 صبح تا ساعت 14:45 دقیقه اعلام می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیمارستان ها، مراکز درمانی و امدادرسانی، بانک ها، شهرداری ها، مراکز خدمات عمومی، مراکز آموزشی و آموزش عالی و دستگاه هایی که قانون کاری مختص به خود را دارند، مشمول این بخشنامه نیستند.

محنایی تصریح کرد: همه مدیران دستگاه های اجرایی استان دقت کنند 44 ساعت کاری در هفته اجرایی شود و کارکنان با حضور به موقع در ساعات مقرر در امر خدمت رسانی مطلوب به مردم در روزهای کاری همت گمارند.

وی با بیان اینکه تعطیلی دستگاه های اجرایی استان براساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و با تایید شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن این بخشنامه صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش اثرات نامطلوب ریزگردها، هماهنگ سازی ساعات کاری دستگاه های اجرایی با ستاد مرکزی و تحکیم بنیان خانواده عملی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هر گونه تغییر در ساعات کاری از طریق مراجع ذیربط به اطلاع کارکنان و هم استانی های عزیز خواهد رسید.

محنایی اضافه کرد: این بخشنامه از روز شنبه ۳۰ خرداد ماه اجرایی می شود و دستگاه ها باید مطابق ساعات اعلام شده در محل کار خود حاضر شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهرداد نظری گفت:

  به نظر اینجاب و اکثر همکاران طرح خوبی نبوده بسیار خسته کننده که هیچکدام ازپرسنل از این طرح استقبال نکرده اند

 • ناشناس گفت:

  دلتون به حال زنای شاغل بد بخت بسوزدکه همشون مشکل خانوادگی درست می کنن

 • ناشناس گفت:

  بیشترین اوج مصرف برق درهمین ساعت است درست کارشناسی بشه

 • ناشناس گفت:

  تعطیلی به ضررخانمهای شاغل خودشون پنج شنبه ها تعطیل بودند به جای اینکه ساعت کاری خانمها کمتربشه زیادترشده به جای اینکه به تحکیم بنیاد خانوادها کمک بشه دارن خانواده ها راازهم می پاشند

 • سید گفت:

  این آقایون مضرات این کار را محاسبه کردند که دست به چنین کار نادرستی میزنند اگر به فکر کامندان هستید با این حقوق بخور و بمیر ساعت بقیه روزهای هفته را بیشتر نکنید که کارمند بعداز سحر سرکار بره تا نزدیک اذان مغرب ،خیلی وحشتناکه این اقدام

 • احمد گفت:

  هیچگونه صرفه جویی صورت نمی پذیرد چون بیشترین مصرف دراین زمان میباشد

پربازديد