تاریخ درج خبر : 1394/04/02
کد خبر : ۵۱۲۰۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار کهگیلویه:‌ تغییر مدیریت‌ها توسعه شهرستان را به دنبال دارد

فرماندار شهرستان کهگیلویه تاکید کرد: مدیران شهرستان، باید با سیاست های دولت تدبیر و امید هماهنگ باشند و تا این هماهنگی و همدلی نباشد، توسعه و پیشرفتی نیز بدست نمی آید.

علی پوزش در مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه افزود: به موضوع تغییر مدیریت ها باید با نکاه مثبت نگریسته شود، چرا که تغییر و گردش مدیریت ها می تواند به توسعه و پیشرفت شهرستان منجر شود.

وی ادامه داد: استفاده از نگرش ها و تجربیات جدید، یکی دیگر از دلایل تغییرات مدیریت است که در نتیجه آن اگر نقصی وجود داشت، برطرف شده و نقاط قوت نیز تقویت می شود.

پوزش با تاکید بر اینکه مدیریت در خلاء انجام نمی شود، بلکه با همکاری و همیاری مجموعه های درون و برون سازمانی انجام می شود؛ ادامه داد: به خصوص در حوزه سلامت که دارای نقش مهم و حائز اهمیتی است این همکاری و همیاری نقش مهم و موثرتری دارد.

فرماندار کهگیلویه نظلرت بیشتر بر حوزه درمان را مطالبه جدی خود از دکتر شفایی عنوان نمود و تاکید کرد: حمایت از مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان به نحو احسن در شهرستان انجام خواهد شد.

پوزش در ادامه مشکلات و کمبودهای موجود در حوزه سلامت شهرستان کهگیلویه از جمله جذب پزشکان متخصص گوش، حلق و بینی، جراح مغز و اعصاب چشم پزشک و همچنین تجهیز و تعمیر خانه های را برشمرد و خواستار پیگیری این موارد از طرف مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد