تاریخ درج خبر : 1394/04/02
کد خبر : ۵۱۲۰۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج: تغییر نام فلکه ساعت کار درستی نبود

محمد‌علی جاوید شهردار شهر یاسوج با بیان اینکه نام‌گذاری فلکه سابق یاسوج به نام‌ میدان شهدای نیروی انتظامی نام‌گذاری درستی نبود، گفت: اولا محل مورد نظر میدان نیست و یک تقاطع است و ثانیا با گذشت ۱۰ سال از تغییر نام این محل از فلکه ساعت به میدان شهدا، هنوز مردم این محل را به‌نام فلکه ساعت می‌شناسند.

saat

وی تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود نیروی انتظامی محل مناسبی را به‌نام میدان شهدای نیروی انتظامی نام‌گذاری کند و در میدان کنونی مانند یک دهه قبل ساعتی نصب شود و میدان شهدای نیروی انتظامی به فلکه ساعت سابق تغییر نام پیدا کند.

در همین خصوص شیروان وظیفه‌شناس رئیس شورای شهر یاسوج با بیان اینکه نام‌گذاری فلکه ساعت به نام میدان شهدا کار اشتباهی بود، افزود: نام‌گذاری محل کنونی به میدان شهدا در شأن شهدای نیروی انتظامی نبود و باید مکان مناسبی برای میدان شهدای نیروی انتظامی در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: نیوجرسی‌های واقع شده در این خیابان و بستن خیابان برای دور برگردان سبب مشکلاتی شده که باید پلیس راهنمایی و رانندگی استان این مشکلات را حل کند.

در ادامه وجود ایستگاه تاکسی شهر مادوان و روستاهای مهریان و گوشه در خیابان سردار جنگل شمالی یکی از مشکلات ترافیکی و اساسی در شهر یاسوج عنوان شد و سه محل شهدای ۲ و ۳، بلوار مطهری جنب انتقال خون و شهدای ۶ و ۸ برای جابه‌جایی ایستگاه‌های این مناطق پیشنهاد شد که با دستور نیک‌اقبالی معاون استاندار قرار شد ظرف یک هفته محل‌های مورد نظر بررسی و در صورت صلاحدید و برای رفاه حال مردم ایستگاه‌های این مناطق تغییر داده شود.

همچنین مقرر شد در جلسه شهرداری یاسوج با فرمانده نیروی انتظامی استان در خصوص تغییر نام میدان شهدای نیروی انتظامی شهر یاسوج تصمیم‌گیری لازم صورت گیرد.

پایان بخش جلسه امروز شورای ترافیک بررسی وضعیت ترافیکی شهرستان چرام بود که بر اصلاح پیچ‌های خطرناک، نصب سرعت‌گیر، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و سایر اقدامات لازم برای کاهش بار ترافیکی این شهرستان تأکید شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سعید گفت:

    مردم یاسوج هنوز بعداز دهسال فلکه ساعت رو به همون اسم قبلی صدا میزنند و بهتر بود میدان دیگری رو انتخاب میکردن نه این فلکه که چند دهه به اسم ساعت شناخته شده.. این بی احترامی به شهدای جان برکف نیروی انتظامی هست که اسمشون رو فلکه هست اما مردم هنوز فلکه ساعت رو یاد میکنن

  • حسنی گفت:

    بازم خوبه بعداز ده سال متوجه این قضیه شدید و با مردم هماهنگ شدید بازم جای شکرش باقیست خدای را شاکریم

پربازديد