تاریخ درج خبر : 1391/08/24
کد خبر : ۵۱۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

باشگاه آلومینیوم هرمزگان از افشاریان شکایت می کند

سایت استان: حسین جباری زاده مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان در خصوص صحبت های خداداد افشاریان پیشکسوت داوری مبنی بر اینکه عسگری در جشن صعود باشگاه آلومینیوم به لیگ برتر شرکت کرده، اظهار داشت: در برنامه نود 22 آبان متأسفانه افشاریان بدون آنکه سند و مدرکی داشته باشد سخنانی را بر زبان آورد که به هیچ وجه صحت نداشته و تنها برای گمراه کردن افکار عمومی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه باشگاه آلومینیوم تمامی صحبت های این کارشناس داوری را رد کرده و اتهامات این شخص را با سند ارائه می کند، ادامه داد: با طرح دادخواستی از این فرد شکایت خواهیم کرد تا از حقانیت باشگاه آلومینیوم دفاع کنیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان با اشاره به اینکه فصل گذشته این تیم فوتبال با اتکا بر توانایی های خود و بدون هیچ ارتباطی شش هفته مانده به پایان مسابقات جواز حضور در مسابقات لیگ برتر را گرفت، تصریح کرد: نباید آقایان به خود اجازه دهند با طرح مسائلی برای پررنگ کردن خودشان، حیثیت یک باشگاه جوان و سالم را مقابل 70 میلیون بیننده مقابل تلویزیون خدشه دار کنند.

جباری زاده اضافه کرد: چطور در بازی فصل گذشته برابر شهرداری یاسوج، صمد اکبری که حتی اسمش جزو لیست هم نبود، در میانه های بازی وارد میدان شده و حتی دروازه ما را باز کرد، نفوذ همین آقایان نادیده گرفته شد اما حالا که موضوع به دعوای شخصی می رسد به دلیل نبود حرفی دیگر، اعتبار باشگاه آلومینیوم را زیر سوال می برند؟!

وی در پایان گفت: از کمیته انضباطی می خواهم با پیگیری جدی این مسئله از حیثیت باشگاه آلومینیوم دفاع کرده و با محکوم کردن چنین افرادی نگذارند اخلاق در فوتبال از بین رفته و حقانیت و اخلاق مداری زیر پا له شود.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد