تاریخ درج خبر : 1394/04/04
کد خبر : ۵۱۲۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
پایان حرف و حدیث ها

«دکتر سراج» سرپرست دانشگاه پیام نور استان شد

پس از کش و قوس های فراوان و اخبار ضد و نقیض از دانشگاه پیام نور استان، دکتر علی سراج سرپرست این واحد دانشگاهی در استان شد.

دکتر سراج

دکتر سراج

دکتر سراج دارای مدرک دکتری ادبیات و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان است که با حمایت اصلاح طلبان استان به این مقام رسید.

کتاب خاقانی پژوهی از تالیفات این استاد دانشگاه است.

با حضور گلستانی، حراست کل دانشگاه پیام نور کشور و روسای مراکز و واحد های پیام نور استان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش ایسنا، دکتر گلستانی، مدیرکل حراست دانشگاه پیام نور کشور در این مراسم گفت: دانشگاه پیام نور همسو و همراه با دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: سرپرست جدید باید تدابیری بیندیشد که وضعیت جذب دانشجو، مدیریت مالی، تکریم دانشجو و بهبود فرآیندهای کاری را  در این دانشگاه بهتر کند.

گلستانی بیان کرد: مدیریت جدید باید در جهت رشد و پیشرفت و ایجاد وحدت در دانشگاه تلاش کند.

همچنین عنایت الله نجیب زاده، سرپرست سابق دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت:  با این نیت کار خود را در دانشگاه پیام نور استان شروع کردم که نام نیک برای خود به یادگار بگذارم.

16113

وی افزود: تا قبل از مسئولیتم دانشگاه پیام نور فضای فیزیکی مناسبی برخوردار نبود که تلاش کردیم این مشکل رفع شود همچنین دانشجویان پیام نور مرکز یاسوج برای ایاب و ذهاب با مشکل مواجه بودند که با رایزنی با اتوبوسرانی این مشکل را نیز برطرف کردیم.

 نجیب زاده با بیان اینکه برای ارتقاء دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش داشتم، تصریح کرد: استفاده از خرد جمعی، شایسته سالاری از ملاکهای کار ام بود.

سرپرست سابق دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: من اصلاح طلب اعتدالگرا هستم و اعتقاد داشتم که باید در چارچوب اعتدال نیروهای خود را چینش کنم. همچنین در مراکز و واحدهای پیام نور استان در تلاش بودم تا از اساتید مجرب و علمی با انجام مصاحبه استفاده شود.

وی ادامه داد: مرکز گیاهان دارویی، آزمایشگاه قطبی و امور رفاهی از مهمترین مسایلی بود که در این مدت مدیریت خود پیگیر بوده ام.

سید علی سراج، سرپرست جدید دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در راستای شعار همدلی و همزبانی و اهداف دولت تدبیر و امید حرکت می کنم.

وی افزود: تکریم نیروی انسانی، مدیریت هزینه، بهبود فرآیندهای کاری، تکریم دانشجو از مهمترین مسایلی است که در برنامه خود دارم و به آنها توجه خواهد شد. تا جایی که توان داشته باشم در جهت ارتقاء و رشد دانشگاه پیام نور استان تلاش خواهم کرد.

سراج اضافه کرد: با اتحاد و همدلی و همزبانی از همه نیروها استفاده خواهم کرد و جلوی افراط، تفریط، جوسازی ها و حاشیه سازی ها را در دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد خواهم گرفت.

در پایان این مراسم سید علی سراج بعنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات عنایت الله نجیب زاده تقدیر شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  تبریک و درود فراوان به دکتر سراج. موفق باشید.

  • ناشناس گفت:

   با عرض سلام و احترام
   جناب آقای دکتر سراج جای دارد انتخاب شایسته ی شما را پس از سپری مشقت های فراوان به مقام ریاست تبریک بگوییم
   از خداوند منان و بزرگان متشکریم که با عدالت به ما اجازه دادند تا شما را اسوه ای مناسب برای بلند نظری های خود قرار دهیم
   دگر بار این انتخاب فرزانه و زیبنده ی شما را به این سمت تبریک و تهنیت می گوییم.
   و جای دارد تقدیر و تشکر ویژه تری داشته باشم از نمایندگان مجلس به ویژه جناب آقای دکتر تاج گردون و دیگر نمایندگان و جناب آقای استاندار که با این انتخاب مناسب موافقت کردند

 • ناشناس گفت:

  تبریک و درود فراوان به دکتر سراج موفق

 • ابسواران گفت:

  خدمت جناب دکتر سراج، این نخبه کشوری تبریک عرض میکنم. انشاالله موفق باشند.خدا حفظت کند مایه افتخار استان هستی.

 • ناشناس گفت:

  تبریک فراوان خدمت دکتر عزیز

 • حکیم گفت:

  انتخاب شایسته دکتر سراج را تبریک می گویم. جا دارد اینجا تشکر و قدردانی ویژه ای از استاندار و نمایندگان مردم در مجلس داشته باشم.ما جامعه دانشگاهی این انتخاب درست و شایسته را ارج نهاده و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون برای دکتر سراج را داریم. خدا قوت استاندار. خدا قوت نماینده مردم

 • احمد گفت:

  قطعا توانمندیها وپتانسیلهای دکتر سراج باعث انتصاب ایشان به سمت رئیس دانشگاه پیام نور استان گردید ازصمیم قلب ودراین ماه مبارک رمضان وبازبان روزه از درگاه خداوند منان سربلندی وتوفیق روزافزون این بزرگوار را مسئلت می نمایم .

  • دانشجو گفت:

   افرین بر انتخاب بجای دکتر سراج که در اولین فرصت حیات مقدم را حراست کرد احسن محرابی قبلا حراست بود دانشگاه منفی بود

 • مجید گفت:

  لیاقتشون رو داره واقعا موفق باشی

 • مجید گفت:

  تبریک خدمت دکتر عزیز

 • رضا گفت:

  تبریک و شادباش خدمت دکتر سراج

 • سفلی گفت:

  بنازمت کر خوب

 • تقی ستاری گفت:

  انتخاب شایسته ی دکتر سراج را تبریک میگوییم
  ایشان از جوانان منطقه ی زیلایی و فارغ التحصیل دانشگاه تربیت مدرس تهران میباشند

 • تقی ستاری گفت:

  انتخاب شایسته ی دکتر سراج را تبریک میگویم. امیدوارم در سمت جدید موفق باشند
  ایشان از جوانان مستعد منطقه ی زیلایی، فارغ التحصیل دانشگاه تربیت مدرس تهرن میباشند.

 • ..... گفت:

  rاقای نجیب زاده بواسطه اقای زارعی نماینده بویراحمد در مجلس،سرپرست دانشگاه پیام نور شد اونوقت میگه اصلاح طلبم/؟؟؟؟چه حرفا،قبل از کنار گذاشتن از سرپرستی دانشگاه باید این ادعا رو میکردی دکتر جون تا شاید میموندی

  • خودمونیم گفت:

   اگه اصلاح طلب بودی پس چرا آقای متکی وزیر احمدی نژاد را در استان همراهی میکردی

 • علی گفت:

  خدایی حقشون بود ایشون رتبه برتر تمامی فارغ التحصیلان مقطع دکترای دانشگاه تربیت مدرس در تمامی دوره یی بود که دکترا فارغ کردند .

 • رضا گفت:

  درود بر دکتر سید علی سراج وتبریک فراوان

  • همکار گفت:

   با عرض تبریک به دکتر سراج
   ایشان فردی شایسته هستند که بسیار قانونمدار بوده و اهل فامیل بازی و فساد مالی و حمایت از یک باند خاص نمی باشد و انتصاب وی بر اساس شایستگی های ایشان بوده
   انشاءالله همیشه موفق باشی دکتر
   فقط مواطب نیروهای افراطی و عقده ای باش

پربازديد