تاریخ درج خبر : 1394/04/07
کد خبر : ۵۱۲۱۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

زمانی: اعتبار پارک بانوان یاسوج را تاجگردون تامین کرد/ اکبری تبار: پارک بانوان یاسوج چه ربطی به سیاسیون دارد؟

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در مراسم کلنگ‌زنی پارک بانوان یاسوج گفت: با وجود مشکلات و محدودیت های اعتباری در شهرداری یاسوج اما با رایزنی و همکاری غلامرضا تاج گردون نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران میزان اعتبار برای شروع فاز نخست این طرح تامین شد.

IMG_5260

زهرا زمانی افزود: احداث یک پردیس ویژه بانوان در شهر یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران را از نیازهای ضروری و دغدغه های جدی این قشر دانست.

وی با بیان اینکه هنوز در ساخت پردیس ها و اماکن ویژه بانوان درشهر یاسوج و حتی سایر شهرهای استان فاصله زیادی بامیانگین کشوری وجود دارد، خواستار اهتمام و توجه ویژه استاندار و سایر مسوولان اجرایی به جامعه زنان این استان شد.

وی با اشاره به کارکردهای مهم ایجاد این پردیس و پارک ویژه بانوان، گفت: زنان و دختران در سنین مختلف می توانند بدون هیچ گونه محدودیت ها و معذوریت هایی از امکانات و اماکن فرهنگی، تفریحی، ورزشی و تجاری این پارک استفاده کنند.

در همین حال عضو دیگر شورای شهر یاسوج در واکنش به این اظهارات زهرا زمانی در حاشیه کلنگ زنی پارک بانوان این شهر گفت: اعضای محترم شورای اسلامی شهر یاسوج باید به جای پرداختن به مسائل سیاسی و تمام کردن نام یک طرح به اسم یک فرد خاص به فکر حل مشکلات مردم باشند.

علی اکبری تبار با بیان اینکه پیشنهاد احداث پارک بانوان از گذشته در قالب یک طرح از سوی همه اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج مطرح شده بود افزود: این طرح با پیگیری های شهردار یاسوج و رایزنی های به عمل آمده تصویب و امروز با حضور مسئولان ارشد استانی کلنگزنی شد.

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج با تاکید بر این که اعتبارات این طرح از محل اعتبارات استانی و اعتبارات داخلی شهرداری یاسوج تامین شده ابراز داشت: شورای اسلامی شهر یاسوج هرگز به دنبال جانب گیری از شخص یا گروه سیاسی خاصی نبوده و حل مشکلات مردمی و پاسخگویی به خواسته های به حق آن ها مهم ترین برنامه های این شورا است.

اکبری تبار اظهار داشت: از همکاران خود در شورای اسلامی شهر یاسوج انتظار داریم به جای تریبون شدن برای سیاسیون و کاندیدهای آینده مجلس به فکر پاسخگویی به مردم و رفع مشکلات آن ها باشند.

وی درخصوص نامگذاری پارک بانوان یاسوج افزود: نامگذاری این پارک باید در جلسه رسمی شورای شهر و با رای گیری سایر اعضا انتخاب شود.

همچنین شهردار یاسوج در مراسم کلنگ‌زنی این پارک میزان مساحت زیربنای این پارک را افزون بر 23 هزار مترمربع اعلام کرد.

محمد علی جاوید میزان اعتبار لازم برای این پارک را افزون بر 30میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: اعتبار فاز نخست این طرح با مبلغی افزون بر پنج میلیارد ریال تامین شده است.

وی تصریح کرد: در این پارک برخی اماکن فرهنگی ، ورزشی ، تجاری و فضای سبز برای بانوان نیز پیش بینی شده است.

جاوید اظهار کرد: فاز نخست این پارک در صورت تامین اعتبار تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسيني گفت:

    مشکل این خبر این است که محل احداث پارک بانوان مشحص نشده است و نیاز است سابقه ای هم از وضعیت پارکهای موجود استان ذکر شود

  • علی گفت:

    اقای اکبری همه میدونن از اعتبار شورا و شهرداری هیچ خبری نیست مطمئننا همه میدونن که اقای تاج گردون کمک کرده و گرنه شما قادر به اسفالت یه خیابون هم نیستید

پربازديد