تاریخ درج خبر : 1394/04/07
کد خبر : ۵۱۲۱۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شورای شهر دهدشت به دعوت فرماندار هم بی اعتنایی کرد!

نشست مشترک فرماندار جدید شهرستان کهگیلویه با شورای شهر دهدشت با اعتنایی برخی اعضای شورای شهر دهدشت به دعوت فرماندار لغو شد.

به گزارش سایت استان، علی پوزش فرماندار کهگیلویه که به تازگی به سمت مسئول ارشد اجرایی دولت در شهرستان کهگیلویه منصوب شده است در ابتدای فعالیت خویش به منظور بررسی عملکرد ، بررسی پروژه های عمرانی شهری و همچنین بررسی مشکلات شورا و شهرداری دهدشت نشست مشترکی را ترتیب داده و از اعضای شورا برای حضور در این جلسه دعوت نمود تا از روند اجرایی پروژه ها و مشکلات اطلاع یافته و با توجه به مسئولیت خویش اقدامات لازم را جهت تسهیل کار شورا و شهرداری ترتیب داده و دستورات لازم را اتخاذ نماید اما برخی اعضای شورای شهر در ادامه سریال های ادامه دار غیبت های خویش که شائبه هماهنگی برای آنها وجود دارد و چندین تن از اعضای شورا قبلا نسبت به آن واکنش هایی را نشان داده اند در این جلسه حضور نیافتند تا این نشست مشترک که اقدامی مناسب و گامی موثر در حل مشکلات شهروندان شهر دهدشت از سوی فرماندار شهرستان بود لغو گردد. برخی شنیده ها حاکی از آن است که گروه اکثریت شورا که اختیارات تصمیم گیری در اختیار آنهاست پیش شرط عدم بررسی استعفای دکتر حجت خواه را به فرماندار شهرستان برای حضور در این جلسه اعلام نمودند و یافته های سایت استان حکایت از آن دارد فرماندار شهرستان به آنها اطمینان داده بود که جز مشکلات شهروندان و حل مسائل شهری در دستور کار جلسه قرار نگیرد و با این حال این گروه باز هم در این نشست هم اندیشی شرکت نکردند.

اکنون سوالی که شهروندان شهر دهدشت با آن رو به رو هستند این است که آیا شورای شهر دهدشت وظیفه دیگری جز عدم بررسی استعفا در دستور کار ندارد و نارضایتی شهروندان از وضعیت عمرانی و بهداشتی شهر دهدشت در برخی پارک ها، محله ها و … که از طریق رسانه ها نیز پیگیری شده است برای آنان مهم نیست؟ آیا شورای شهر دهدشت برای تکمیل پروژه های عمرانی شهرداری دهدشت به مساعدت دولت و مسئولین اجرایی آن نیازی ندارند یا مسئله ای برای همفکری با فرماندار شهرستان وجود نداشته است؟ و سوالی که ذهن بسیاری از همین شهروندان را به خود مشغول کرده است دعوت مسئول ارشد شهرستان به منظور هم اندیشی در ابتدای عهده دار شدن مسئولیت چگونه با پیش شرط همراه شده است و آیا این پیش شرط بر تمامی مشکلات شهری ارجعیت دارد؟
گفتی است در این نشست هم اندیشی که در دفتر فرماندار قرار بود برگزار شود آقایان موسوی امجد، حجت خواه و حقانی از ۳ عضو شورای شهر دهدشت حضور پیدا نمودند که با توجه به غیبت اکثریت اعضای شورا این نشست هم اندیشی لغو شد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد