تاریخ درج خبر : 1394/04/07
کد خبر : ۵۱۲۱۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -
دکتر چمن:

اندیشه اصلاح طلبی بلندتر از آن است که زیر چتر افراد قرار بگیرد/ پرسنل بهداشت و درمان با دولت همراه هستند

مراسم معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، فرماندار کهگیلویه و برخی از مدیران شهرستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر موسویان جای خود را به دکتر شفایی داد.

این در حالی است که گفته می شود برخی از سیاسیون عمدتا اصلاح طلب شهرستان از این انتصاب ناراضی بوده و در مراسم معارفه نیز حضور نیافتند.

دکتر چمن در حاشیه این مراسم به سوالات خبرنگار سایت استان پیرامون این مراسم معارفه پاسخ داد.

IMG-20150622-WA0095 (1)

آقای دکتر چمن، دراین مراسم معارفه اصلاح طلبان شهرستان شرکت نکردند و گویا این انتصاب را قبول نداشته و مدیر جدید را اصولگرا می دانند؟

دکترچمن در پاسخ به این سوال گفت:مدیران ما اکثرا اصلاح طلب هستند و یا فراتر از اصلاح طلب. در بهداشت و درمان مدیران متخصص، مستقل صاحب فکر و با دیانت هستند، اینکه برداشت از اصلاح طلب این باشد که آدم سرسپرده یک گروه و یا فردخاصی باشد، بله هیچ کدام از مدیران ما سرسپرده یک گروه و یا دسته خاص نیستند. ولی همه مدیران افکار مستقلی دارند و بیشتر نگرششان به آنچه در اصلاحات مستتره، نزدیک است، ضمن اینکه در این معارفه تمام پرسنل با سلایق مختلف حضور دارند،پرسنل بهداشت و درمان اکثرشان با دولت تدبیر و امید همراه هستند.

جناب رئیس هردوطیف اصلاح طلب درکهگیلویه مدیر جدید را از خودشان نمی دانند و پیشنهاد این فرد به شما برای مدیر بهداشت و درمان را از طرف کسانی دیگر میدانند؟

 اصلاح طلبان باید بلند ببینند، افکار و اندیشه متخصص،پزشک،مدیر،استاد دانشگاه ما باید بلندتر از آن باشد بیاید زیر چتر افراد یا یک گروه خاص.

آقای چمن، مدیرقبلی متعلق به جریان اصولگرا بود، مدیر جدید هم آن گونه که از شواهد پیداست از طیف اصولگرا است، دولت هم دولت تدبیر امید است، حداقل انتصاب مدیران باید بر اساس اعتدال  باشد؟

چمن: مدیرجدید مدیرمستقلی است و وابسطه به جناح خاصی نیست.

آقای دکتر! پایگاه اصلی رای آقای روحانی متعلق به اصلاح طلبان بود ولی مدیرانی که منصوب می شوند  اصولگرا هستند و یا می توان گفت به روحانی رای ندادند. این تضاد تا کجا ادامه می یابد؟

بحثی که شما دارید، بحث گروهای خاص و جناح های خاص است که متعدد هستند. شما دارید سلیقه خاصی را مطرح می کنید نه فکراصلاح طلبی و اندیشه بزرگ اصلاح طلبی را. ولی اینکه یک فردخاصی این انتصاب باب میلش هست یا نیست باید از خودشان بپرسید.

آقای چمن، برای معرفی مدیر جدید با نماینده مردم هماهنگ کردید؟

نماینده هم باید در جریان تغییر و تحول باشد ولی وقتی معاون بهداشت و درمان با نماینده کهگیلویه تماس گرفت عین عبارت نماینده این بود که نیاز تخصصی کهگیلویه را دکترچمن بهتر از همه ما تشخیص می دهد و هر که را دکترچمن انتخاب کند خیر و صلاح همان هست و ما از آن حمایت می کنیم.

آقای دکتر، فرماندار جدید هم در جریان این انتصاب بودند؟

بله قبل از اینکه فرماندارجدیدبیایند، هماهنگی با کریمی فرماندارقبلی صورت گرفته بود همه مراحلش طی شد و با تغییرفرماندار، مراسم معارفه را به بعد از حضور فرماندار جدید موکول شد و هماهنگی لازم نیز با وی انجام شد. ضمن اینکه مدیر جدید هم مورد تایید دوستان وزارت کشور اعم از استاندار و فرماندار هم بود.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد