تاریخ درج خبر : 1394/04/07
کد خبر : ۵۱۲۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب مدیرکل پژوهش و آموزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

طی آئینی و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، معاونین و کارکنان این سازمان، مجید سینایی به عنوان مدیرکل پژوهش و آموزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان منصوب شد.
نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در این آئین، اظهار کرد: در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید نگاه کارشناس‌محور وجود داشته باشد و برای انتخاب مدیرکل پژوهش و آموزش فردی باتجربه، توانمند و متخصص در حوزه پژوهش و اجرایی مدنظر بود که بر همین اساس آقای سینایی انتخاب شد و انتظار می‌رود که مجموعه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با او همکاری‌های لازم را داشته باشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاونین، مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی افرادی متخصصی هستند که به هیچ‌وجه گرایش سیاسی‌شان را در کار دخالت نمی‌دهند و بیشتر نگاه شایسته‌سالاری در این سازمان حاکم است.
مدیرکل آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و پژوهش از راه‌های برون‌رفت استان از محرومیت است.
مجید سینایی در آئین معارفه خود به عنوان مدیرکل آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان، اظهار کرد: یکی از راه‌های برون‌رفت استان کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت توجه و تاکید بر مسئله آموزش و پژوهش است.
مدیرکل آموزش و پژوهش استان افزود: امید است از طریق پژوهش و با انجام تحقیقات لازم راه‌های رشد و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد را در یک دوره زمانی پنج‌ساله را پیدا کنیم و به پیشرفت استان و خروج از محرومیت کمک کنیم.
به گزارش راک نیوز ، در پایان با حکم حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎‌ریزی، مجید سینایی به عنوان مدیرکل پژوهش و آموزش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
سینایی ریاست دانشگاه‌های پیام‌ نور گچساران و دانشگاه پیام نور نورآباد ممسنی، مسئول راه‌اندازی دانشگاه پیام نور دهدشت، دبیر کنفرانس بین‌المللی در هند، هیئت اجرایی کنفرانس بین‌المللی تعاون در هند و ریاست مرکز مشاوره آموزش و پرورش گچساران را در کارنامه اجرایی خود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استاني گفت:

    در سوابق ایشان نوشته شرکت در کنفرانس هند نه موضوع کنفرانس مشخصه و نه کسان شرکت کننده و خیلی مسخره است شرکت در یک کنفرانس یا همایش افتخار وسابقه محسوب بشه بعدش این هم اخرین لیدر جناب تاج بوده که پست گرفته و سینایی تا حالا یک پژوهش تو عمرش داشته

پربازديد