تاریخ درج خبر : 1394/04/07
کد خبر : ۵۱۲۱۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -
عبدالرسول هادیان

آقای موسوی اصل؛ لطفا بر مشی تدبیر و امیدی خود بمانید

سایت استان: عبدالرسول هادیان

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود  / ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

«بنده عضو هیچ گروه سیاسی و یا خط و باندی نیستم و مشی بنده مشی دولت تدبیر و امید است.» این بخشی از صحبت های آقای موسوی اصل می باشد که یک روز قبل از مراسم معارفه که هرگز برگزار نشد و به دل ماند خود ایشان به همراه رزومه ی تحصیلی برای رسانه ها فرستادند .
البته ایشان هرگز فکرش را نمی کردند که به این سرنوشت تلخ مبتلا شوند و گرنه این اظهارات را نمی کردند . حالا هم بعد از به نتیجه نرسیدن پیگیری های شبانه روزی شان برای ریاست مدعی شده اند «در شب انتصاب حقیر آقای استاندار و آقای تاجگردون در حقیقت دنبال زدن بچه‌های متدین و مذهبی هستند و پشت صحنه و بازیگردان این جریان بودند».
کاش اقای موسوی اصل بیست چهار ساعت بر مشی خود می ماندند و حالا برای همه روشن شده است که همین عدم ثبات باعث لغو حکم ایشان شده است و از این جهت حق با کسانی است که حکم شان را لغو کردند . البته بچه متدین و حزب الهی در اینجا صرفا یک شعار برای انتقام از مدیریت استان می باشد و گرنه اقای موسوی اصل این جمله را باید همان روز قبل از معارفه برای رسانه ها می فرستادند .مدیریت استان با کسی لج و دشمنی ندارد و خود انها از ولایت مداران راستین و مورد حمایت امامان جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان می باشند و اتفاقا دور اندیشی انها و برخورد انها با فرصت طلبان از جمله نکات مثبت عملکردشان می باشد .
متاسفانه این بار اول نیست و اخر هم نخواهد بود که افراد اینقدر سریع مواضع خود را تغییر می دهند و همین تغییر مواضع هم کار را برای تیم مدیریتی استان و تشخیص سره از ناسره سخت می کند.
آقای موسوی احتمالا علم سیاست و مدیریت نخوانده اند که اگر خوانده بودند باید می دانستند این حق طبیعی دولت است که از مدیران همسو با خود در مدیریت ها استفاده نماید و دولت تدبیر و امید که در ساعتی بخشی از مشی ایشان شده بود کاملا با فرصت طلبی در تضاد است و مردم نسبت به این نوع رفتار ها و رنگ عوض کردن ها حساس می باشد و کسی چون آقای تاجگردون به عنوان نماینده مردم وظیفه دارد با دفاع از حقوق مردم جلوی این رفتارها بایستد .
مردم سابقه همه مسئولان را خوب می دانند و خوب به یاد دارند که آقای موسوی با حمایت اصولگرایان و با همراهی سیاسی با انها از دانشگاه علوم پزشکی به پیام نور آمدند و عضو هئیت علمی این دانشگاه گردیدند و بعد هم به عنوان مدیر پژوهشی انتخاب شدند اما عملکرد و یا هر چیز دیگر ایشان سبب شد در زمان ریاست علی خرامین عذر آقای موسوی اصل خواسته شود و بعد در سال هایی که دانشگاه های کشور پذیرش دکتراهای زیادی به برخی ها اعطا می کردند ایشان هم از این بذل و بخشش بهره مند شوند و در پی اخذ دکترا روانه ی تهران گردند .
در استانه انتخابات ریاست جمهوری آقای موسوی اصل به همراه کهگیلویه و بویراحمدی ها به دیدار محسن رضایی شتافتند و عکس شان در آرشیو رسانه ها موجود می باشد و البته بعدا چون خیلی از ان هیئت بویژه علی محمد دانشی به شخص دیگری رای دادند که گفته می شود سید علی موسوی به آقای جلیلی رای داد . حسن روحانی که پیروز شد ظاهرا مشی خیلی ها به مشی اعتدالی رنگ عوض کرد و افراد با پیگری و واسطه قرار دادن این آن پی گرفتن ریاست رفتند . که باید با این وضعیت مردم را قاضی قرار داد و از انها پرسید حالا حق با کسیت؟
به گفته دوستان آقای موسوی اصل دانشگاه جای سیاست بازی نیست پس از ایشان خواهش داریم که لطفا دست از اظهارات سیاسی و فشارهای سیاسی بردارند و به همان معلمی شان ادامه دهند و کمی هم به رایی که در 24 خرداد به کسی غیر از آقای روحانی داده اند احترام بگذارند .
ریاست های دنیوی هرگز ارزش و اعتبار چانه زنی و هزینه کردن این و ان را ندارند که ایشان از ایت الله ملک حسینی مایه بگذارند چرا که شان حضرت ایت الله و جایگاه ایشان بسیار بالاتر از ورود به این مسائل می باشد .
ما هم ناراحت شدیم که به خاطر عدم توجه آقای موسوی اصل به واقعیت ها جلسه ای که حتما روزها انتظارش را می کشیدند ان گونه ختم به خیر شد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد