تاریخ درج خبر : 1394/04/08
کد خبر : ۵۱۲۲۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس جدید شرکت توزیع برق کهگیلویه منصوب شد

رئیس جدید شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه منصوب و معرفی شد.
فرماندار شهرستان کهگیلویه در آیین تودیع و معارفه رئیس شرکت توزیع نیروی برق ناحیه کهگیلویه جابجایی مدیران را روشی برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت دانست و گفت: تلاش برای خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار بزرگی است که باید به بهترین صورت انجام شود.

علی پوزش از صنعت برق به عنوان یکی از اساسی ترین زیرساخت های کشور و نیازهای مردم نام برد و افزود: تلاش برای توسعه این صنعت یکی از مهمترین الزامات شرکت توزیع نیروی برق در هر ناحیه ای است.

وی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع مشکلات و توسعه صنعت برق در شهرستان کهگیلویه در سالهای گذشته، اظهار داشت: برخی از این اقدامات به صورت موقت و کوتاه مدت بوده و باید در این خصوص اقدامات بلند مدت برای رفع نیاز مردم این شهرستان انجام شود.

پوزش با اشاره به اینکه طول شبکه توزیع برق با استاندارد فاصله زیادی دارد، اظهار داشت: این امر باعث افت شبکه و نارسایی برق این شهرستان شده است و نصب ایستگاه فوق توزیع برق در راستای پایدار شدن برق این شهرستان ضروری است.

وی روشنایی معابر بویژه در نقاط روستایی را از دیگر اولویت هایی دانست که باید در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق قرار گیرد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه همچنین افزایش ایستگاه های دومداره در سطح این شهرستان، تعویض سیم های مسی با کابل به منظور کاهش تلفات برق و راه اندازی اتفاقات دوم در سطح شهرستان برای پاسخگویی مطلوب به نیاز مشترکین را ضروری عنوان کرد.

همچنین رئیس سابق شرکت توزیع نیروی برق ناحیه کهگیلویه با بیان اینکه در سالهای اخیر اقدامات زیربنایی بسیاری در سطح این شهرستان انجام شد، کاهش تلفات برق در روستاهای بزرگ این شهرستان و رفع ضعف ولتاژ در همه شهرهای تابعه را از مهمترین این اقدامات عنوان کرد.

کاظم رزمه جذب حداکثری اعتبارات عمرانی را از مهمترین عملکردهای شرکت توزیع نیروی برق ناحیه کهگیلویه دانست و افزود: در این خصوص شهرستان کهگیلویه رتبه اول را در سطح استان دارد.

وی نصب دو ترانس در حوزه قلعه رئیسی و دیشموک و احداث خط دو مداره طولیان و در دست احداث بودن یک خط دو مداره دیگر به منظور رفع ضعف ولتاژ بخش های دیشموک و قلعه رئیسی را از مهمترین اقدامات این شرکت عنوان کرد.

رزمه شبکه توزیع برق کهگیلویه را یک شبکه کاملا غیراستاندارد دانست و بیان کرد: طول استاندارد یک شبکه فشار متوسط باید حداکثر ۳۵ کیلومتر باشد این در حالیست که طول شبکه فشار متوسط برق این شهرستان ۳۰۰ کیلومتر است.

در پایان از خدمات کاظم رزمه رئیس سابق شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کهگیلویه تقدیر و خسرو پرویزی به عنوان رئیس جدید معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  مهندس پرویزی نیرویی جوان ، پرتلاش و خستگی ناپذیر در امر خدمت رسانی به مردم می باشد این انتخاب شایسته را تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم

 • شجاع گفت:

  درود بر مهندس رزمه که با سخنرانیش باز دست بزرگواری نماینده کهگیلویه را رو کرد.دوستان لازمه بدونید مهندس رزمه در سخرانی خودش از بی عدالتی و ظلم و . . .آقای ب…..گفتن و گفتن که چه ظلمی به شهرستان کردن.خسته نباشی مهندس شجاع

 • ناشناس گفت:

  سوایق ارزشمند جناب آقای پرویزی در برق ناحیه دهدشت ، غیر قابل انکار بوده
  و
  انتخاب شایسته ایشان ، دور از اذهان عمومی نبوده ست .
  توفیق بیش از پیش ایشان را از خدامند منان ، خواستاریم .

 • دهدشت گفت:

  مهندس رزمه شجاعتت رو عشقه

 • دهدشت گفت:

  خسته نباشی مهندس رزمه صداقت و شجاعت شما مثال زنی بود همه ما از شما راضی هستیم شما چوب صداقت و باج ندادن رو خوردید

 • دهدشتی گفت:

  باسلام.متاسفم برا سایت های خبری و . . .که حرفهای جناب مهندس رزمه رو سانسور کردن.

 • حقگو گفت:

  واقعا دست مریزاد جناب مهندس رزمه ,ای مرد شیر دل و پاکدست

  • ناشناس گفت:

   احسنت به انتخاب مهندس راهزادی واقعا حق مهندس پرویزی بود چون هم با کلاس هست هم از نظر فنی فوق العاده هست هم صبور ومورد تایید کلیه همکارانش هست احسنت به این انتخاب

  • ناشناس گفت:

   جناب مهندس پرویزی انتخاب شما منتهی ارزوی همکارانت در برق دهدشت بود امیدوارم کما فی سابق سربلند باشی

پربازديد