تاریخ درج خبر : 1394/04/09
کد خبر : ۵۱۲۲۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: خدمت‌رسانی به دیگر نقاط استان امری عادی به شمار می آید

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خذف نگاه‌های تنگ‌نظرانه، پیشرفت استان کهگیلویه و بویراحمد را هموارتر می‌کند.

غلامرضا تاج‌گردون در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به برخی مطالب منتشره در برخی سایت‌های محلی مبنی بر تلاش‌های وی در راستای پیگیری مشکلات دیگر مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این خصوص باید عرض کنم اقداماتی از سوی من برای دیگر حوزه‌های انتخابیه دیگر استان صورت گرفته که سبب بروز برخی برداشت‌های غلط و سوءاستفاده افراد شده است.

وی با بیان اینکه در سایت شخصی خود نیز به این موضوع اشاره کرده‌ام، افزود: طی هفته‌های اخیر چه به صورت خیرخواهانه و چه تعمدی و غیرخیرخواهانه مطالبی در فضاهای مجازی و برخی رسانه‌های محلی مبنی بر پیگیری و تلاش من برای دیگر مناطق استان منتشر شده که مطالب سبب برداشت غلط و سوءاستفاده بعضی افراد شده است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر سه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف این استان وظیفه خدمت‌رسانی به دیگر نقاط را وظیفه خود دانسته و این امر امری عادی به شمار می‌رود.

تاج‌گردون عنوان کرد: انجام امورات مردم باشت، لوداب، مارگون و دیشموک هیچ تفاوتی با هم ندارد و از آن طرف نیز انجام درخواست مردم باشت و باباکلان و مارگون و لنده برای توسط دیگر نمایندگان استان هیچ تفاوتی ندارد.

تاج‌گردون با بیان اینکه انتظار عدم سوءاستفاده از این نوع فعالیت‌ها که سبب توسعه بهتر و همدلی بیشتر نمایندگان شده است را داریم، گفت: باید اجازه داده شود تا این خدمات مطلوب در فضایی مثبت و مطلوب ادامه داشته و خدشه‌د%

خبرهای مرتبط

پربازديد