تاریخ درج خبر : 1394/04/09
کد خبر : ۵۱۲۲۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

سراج: استفاده از خرد جمعی مهمترین عامل موفقیت است

رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: استفاده از عقل و خرد جمعی مهمترین عامل موفقیت است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، دکتر علی سراج در نشست مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان گفت: استفاده از عقل جمعی ابزار خود را می طلبد و فرهنگ خاص خود را می خواهد.

IMG_2990

دکتر علی سراج در ادامه گفت: در تصمیم گیریها ، استفاده از عقل و خرد جمعی مهمترین عامل موفقیت است و بالا بردن آستانه تحمل در شنیدن انتقادات ، ارزیابی و ریشه یابی مشکلات تنها راه رسیدن به تصمیم درست است.

وی یکی از دلایل این نشست را تشکیل کارگروههای مختلف عنوان کرد و بیان داشت: کارگروهای پنج گانه در حوزه های فرهنگی ٰ،آموزشی و فنآوری اطلاعات ،اداری و مالی،نظارت و ارزیابی ، روابط عمومی ، بودجه و عمرانی در دانشگاه راه اندازی می شود.

سراج در خصوص هدف تشکیل کارگروهای تخصصی خاطرنشان کرد: تشکیل کارگروهای تخصصی، با هدف طرح دغدغه ای مراکز و واحدها و ارائه راهکار توسط ایشان و اتخاذ تصمیم در خصوص رفع این مشکلات است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اظهار داشت: تصمیماتی که به استان و در حیطه مدیریت استان است در استان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و راهکارهای ارائه شده بررسی و بهترین آنها اعمال خواهد شد و تصمیماتی که در حوزه مدیریتی کشور است به صورت پیشنهاد به ریاست دانشگاه و معاونتهای مربوطه ارجاع خواهد شد تا به این شکل دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد نقش خود را در فرآیند مدیریتی دانشگاه و حل مشکلات ایفا نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد