تاریخ درج خبر : 1394/04/10
کد خبر : ۵۱۲۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برپایی نمایشگاه هنری با سبک زندگی ایرانی و اسلامی در یاسوج

نمایشگاه آثار هنری براساس سبک زندگی ایرانی و اسلامی و فرهنگ بومی کهگیلویه و بویراحمد در نگارخانه باران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در یاسوج برپا شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دکتر رضا دهبانی پور در حاشیه نمایشگاه گروهی نقاشان استان با عنوان «اکسپوی هنری» که در نگارخانه باران این اداره کل برپا شد، گفت: این نمایشگاه بیانگر هنرمندی و خلاقیت هنرمندان این استان است.

270925_orig
وی با بیان این که 114 اثر در این نمایشگاه در معرض دید عموم گذاشته شده، افزود: این آثار حاصل تلاش شبانه روزی 40 هنرمند هم استانی است که در نگارخانه باران به نمایش در می آید.
دهبانی پور اظهار داشت: تابلوهای به نمایش گذاشته شده براساس سبک زندگی ایران و اسلامی، زندگی مدرن امروزی و فرهنگ بومی استان کهگیلویه و بویراحمد است.
این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد به اهداف برپایی این نمایشگاه اشاره و عنوان کرد: دو هدف در برپایی این نمایشگاه مدنظر بوده؛ یکی این که هنرمندان به این دل خوش می شوند که زحمات و آثاری تولیدی آنها در معرض دید عموم قرار می گیرد.
وی به دومین هدف برپایی این نمایشگاه اشاره و افزود: طبیعی است که هنرمندان از قبل این آثار تامین معاش می کنند و مردم این را باید خوب بدانند، اگرچه بعد معنوی اثر بسیار بالاست ولی این افراد نیازمند فروش این آثار جهت تامین مخارج زندگی خود هستند.
دهبانی پور در پایان از مردم فهیم و قدرشناش و همچنین ادارات استان خواست به جهت قدردانی از هنر و هنرمند، از نمایشگاه بازدید و در حد امکان از تابلوهای به نمایش درآمده خرید داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد