تاریخ درج خبر : 1394/04/10
کد خبر : ۵۱۲۲۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار جدید شهرستان باشت معرفی شد

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد فرماندار جدید شهرستان باشت معرفی شد.

فتاح محمدی در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان باشت گفت: بر اساس قانون مندی، تلاش برای مشارکت همگانی و صیانت از آراء مردم، انتخابات اسفند ماه سال 94 را برگزار می کنیم.

وی افزود: با توجه به شرایطی که نظام ما امروزه دارد جز اینکه مکلف به اتحاد باشیم راهی نداریم و باید تلاش کنیم با رفتار و عمل خود زمینه همدلی و وحدت را فراهم نماییم.

محمدی با اشاره به آیه واعتصمو بحبل الله جمیعا ولاتفرقو بر وحدت و همدلی تاکید و اضافه کرد: از تفرقه و اختلاف پرهیز شود و انسجام و برادری حفظ شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگاه های تیزبین و راهکارهای مردم را مهمترین عنصر برای خدمت به خودشان عنوان و اظهارکرد: هرکس در هر کجا و در هر مسئولیتی اگر کوتاهی کند شک نکند با او برخورد خواهد شد.

همچنین سید موسی حسینی، فرماندار سابق شهرستان باشت نیز گفت: تا زمانی که نوکری مردم را به عهده داشتم رضایت مردم را مهمترین وظیفه خود می دانستم چراکه رضایت خدا در رضایت مردم است.

وی افزود: در مدت یک سال و نیمی که به مردم خدمت کردم موفق شدم بیش از 130 پروژه را در شهرستان به اتمام رسید و یا آغاز شد.

حسینی آبرسانی مجتمع بوسنگان، ساماندهی روستاهای باشت، بهسازی و روشنایی بیش از20 روستا، گاز رسانی به بیش از 20 روستا، استقرار اورژانس بین جاده ای شادگان که در حال اجرا است، آسفالت جاده مله برفی و امام ضامن را بخشی از اقدامات خود عنوان کرد.

همچنین سید مسعود حسینی، فرماندار جدید شهرستان باشت نیز تکمیل پروژه های عمرانی، جذب گردشگران برای توسعه شهرستان و از همه مهمتر جذب سرمایه گذارها را از مهمترین برنامه های خود عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات سید موسی حسینی، فرماندار سابق باشت تقدیر شد و سید مسعود حسینی برادر فرماندار سابق بعنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی شد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد