تاریخ درج خبر : 1394/04/10
کد خبر : ۵۱۲۲۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: وضعیت اعتباری کشور مناسب نیست؛ نمی شود به مردم دروغ گفت

نماینده شهرستان‌های چهارگانه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه واقعیت‌های مشکلات اعتباری برای مردم بیان شود، گفت: نمی‌توان با وجود مشکلات اعتباری موجود معجزه کرد.

عصر دیروز و با حضور خادمی استاندار، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استان، امام جمعه، بخشدار و اعضای شورای شهر و معتمدین مشکلات شهر سوق بررسی شد.

بزرگواری نماینده شهرستان‌های چهارگانه استان در این نشست با بیان اینکه تشکیل جلسات برای بررسی مشکلات شهرستان‌های و بخش‌های استان می‌تواند نتایج خوب و مثبتی در پی داشته باشد، گفت: باید واقعیت‌ها مشکلات اعتباری برای مردم بیان شود.

وی عنوان کرد: اگر واقعیت‌های وضعیت اعتباری کشور برای مردم بیان شود و حقیقت در این خصوص گفته شود سطح توقعات مردم شهرستان‌ها و بخش‌های استان از مسئولان ارشد استان به عنوان نمایندگان دولت کم می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در مجلس شورای اسلامی به وضعیت نامطلوب جاده سوق به دهدشت اشاره کرد و با بیان اینکه این جاده به دلیل وضعیت بدی که دارد به یک قتل‌گاه تبدیل شده است، افزود: در جلسات مختلفی که برای تخصیص بودجه از ماده 180 برگزار شد مبلغ 15 میلیارد تومان سهم شهرستان‌های چهارگانه بود که از این مبلغ دو میلیارد برای ساخت جاده سوق تخصیص داده شد اما به دلیل همین مشکلات اعتباری تنها یک میلیارد آن اختصاص داده شده است.

بزرگواری تصریح کرد: با وجود تلاش‌های مجموعه نمایندگان استان در مجلس و همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سال گذشته مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون تومان برای آبرسانی به دهدشت غربی اختصاص داده شد که تنها دو میلیارد آن تخصیص داده شد و حتی کارگران این پروژه مدت 6 ماه است که حقوقی دریافت نکردند.

نماینده شهرستان‌های چهارگانه استان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال مبلغ 11 میلیارد تومان برای آبرسانی دهدشت غربی به شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی اختصاص داده شد که به دلیل نامطلوب بودن وضعیت اعتباری مشخص نیست تا پایان سال چقدر از این اعتبار اختصاص داده می‌شود.

وی تصریح کرد: وضعیت اعتباری کشور مناسب نیست پس لزومی ندارد با وجود مشکلات اعتباری که در سطح کلان کشور و به تبع آن در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد به مردم دروغ بگویم.

بزرگواری در ادامه به وضعیت تخصیص اعتبارات در حوزه ورزش هم اشاره کرد و گفت: مصوب شد که از محل درآمدهای نفت به هر یک از شهرستان‌های استان مبلغ 14 میلیارد تومان اعتبار به امر ورزش اختصاص داده شود اما به جز دو میلیاردی که شهرستان گچساران دریافت کرده تاکنون به ورزش شهرستان‌های بویراحمد و کهگیلویه اعتباری تخصیص داده نشده است.

وی تصریح کرد: حل مشکلات مردم در تمام شهرستان‌ها و بخش‌های استان دغدغه همه مسئولان و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است اما وقتی وضعیت اعتباری کشور نامحدود و با مشکل مواجه هستیم نمی‌توانیم برای رفع مشکلات موجود در استان معجزه کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • […] بزرگواری: وضعیت اعتباری کشور مناسب نیست؛ نمی شود به مرد… […]

 • Regina گفت:

  At least hit me up and lemme know wassup. I’m a totally big fan of Yeezy. Been to the concerts he held in San Diego, CA. I’m all ears, man. Hit a brotha up so I know you ain’t shn.*i*’tOh yeah, big ups to my cousin, Anne Marie, in good ole’ London. Filipino pride!

 • ناشناس گفت:

  اقای بزرگواری مردم شهرستان چرام از زحمات شما کمال تشکر را دارند. اتشاالله این دوره هم اول میشی

 • ناشناس گفت:

  عجب. اما تو دولت گذشته همه چیز رو به راه بود

 • دلدار گفت:

  من نمی دانم چطور نزدیک به انتخابات مجلس که می شود سوق خاطرخواه درست می کند .حتی بزرگواری هم این درک راکرد که بدون از لابی سوق نمی توان راه به جایی برد…………….ایا مردم استان ومسئولین استان این مطلب را می دانند تنها جاده اسفالته استان درقبل از انقلاب جاده سوق به دهدشت بود وتنها قصبه پرجمعیت این استان تا سال 1342سوق بود …………….آره وحالا ویرانه ای بیش نیست .تاریخ گذر زمانه است .روزگاری ایران ،یونان ،روم دردنیا وامروز چه سرنوشتی دارند آنها

 • ناشناس گفت:

  آقای بزرگواری عزیز
  تا می توانی زورت را بزن. آخرین روزهای نمایندگی ات را هر جور دوست داری، بگذران.
  این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست. به قول اون خدابیامرز: ممه رو لولو برد. برد عزیزم.

پربازديد