تاریخ درج خبر : 1394/04/10
کد خبر : ۵۱۲۲۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: برای رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش می کنیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش خواهیم کرد.

دکتر سید موسی خادمی در نشست بررسی مشکلات بخش سوق، افزود: مجموعه دولت ومدیران با مشکلات موجود در شهرستان‌ها و بخش‌های استان بیگانه نیستند.

وی بیان کرد: محدود بودن منابع و وضعیت نامطلوب اعتبارات موجب شده است تا نتوانیم خواسته‌ها، مطالبات و مشکلات موجود در بخش سوق و سایر بخش‌ها و شهرستان‌های استان را رفع کنیم.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: نیازها و خواسته ها بسیارند و سعی می کنیم با مردم صادقانه مسائل را مطرح و در حد توان تلاش کنیم و با جدیت پیگیر و دنبال کارها باشیم.

خادمی تصریح کرد: سوق به عنوان زادگاه و پرورشگاه، گنجینه نیروها و ظرفیت های فرهنگی، علمی و مذهبی است وحتی به لحاظ مشارکت در دوران دفاع مقدس الگو هستند.

وی ادامه داد: عدم دسترسی مردم بخش سوق به جاده مناسب از مشکلات اساسی مردم این منطقه است و مجموعه مدیران استان و همه ما به عنوان نمایندگان دولت در استان نگران وضعیت این جاده هستیم.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: قطعه اول جاده سوق – دهدشت – لنده به طول سه کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 65 درصد در حال ساخت است که در صورت تأمین اعتبار تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

خادمی با اشاره به اینکه عمده اعتبارات راه روستایی برای پروژه های در دست اجرا و روستاهای بالای 50 خانوار در استان است، بیان کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان موظف شده از محل اعتبارات راه روستایی برای روستاهای بالای 50 خانوار شهر سوق جاده مناسب احداث کند.

وی با بیان اینکه، منابع کشور برای انجام طرح‌ها و پروژه‌ها محدود است، اضافه کرد: با وجود این محدودیت ها در حد توان در جهت رفع مشکلات مردم بخش سوق تلاش می کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد