تاریخ درج خبر : 1394/04/13
کد خبر : ۵۱۲۳۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: راه اندازی نمایشگاه بین المللی به 5 میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: راه اندازی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کهگیلویه و بویراحمد به اعتباری 5 میلیاردتومانی نیاز دارد.

داریوش دیودیده در نشست مسئولان بخش صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: یکی از انتظارات مهمی که بخش تولید این استان از مردم و مسئولان دارد این است که دستگاه‌ها و ادارات از تولیدات داخلی خود استان استفاه کنند تا مردم نیز به تبع آن از تولیدات داخلی استفاده کرده و چرخ تولید در واحدهای صنعتی و تولیدی بیشتر و بهتر از گذشته بچرخد.

divdideh

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از مشکلات اصلی بر سر راه سرمایه‌گذری صنعتی در استان را معارضات مردمی و دولتی برشمرد و گفت: برای اینکه سرمایه‌گذاری در استان برای رونق تولید و اشتغال تحقق یابد لازمه آن کمک به رفع این معارضات است چراکه سرمایه‌گذاری را با مشکل روبرو کرده است.

دیودیده یکی دیگر از زمینه‌های رونق تولید را راه‌اندازی شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌ها در استان دانست و گفت: با راه‌اندازی آن رقابت برای تولید بهتر و بیشتر صورت می‌گیرد.

وی گفت: در استان ما بحث راه‌اندازی نمایشگاه‌های بین‌المللی به 7 یا 8 سال پیش باز می‌گردد که به دلیل مشکلات در بخش‌های مختلف همچنان راکد مانده است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: در سال 93 در استان تصمیم بر این شد که یک مجموعه توانمند وارد قضیه شود چرا که این شرکت نمی‌تواند از تسهیلات بانکی استفاده کند.

دیودیده گفت: کسی که می‌خواهد وارد سرمایه‌گذاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان شود باید توان مالی بالا داشته باشد که راه‌اندازی و ساخت آن به 50 میلیارد ریال هزینه و اعتبار نیاز دارد.

وی از کسانی که آمادگی سرمایه‌گذاری در این زمینه را دارند درخواست کرد اعلام آمادگی کنند تا اینکه در اواخر مردادماه تصمیم نهایی برای این پروژه گرفته شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد