تاریخ درج خبر : 1394/04/14
کد خبر : ۵۱۲۳۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

درگیری شدید در سی سخت/ تصاویر

به گفته شاهدان، نزاع دسته جمعی در پارک تفریحی تپه قلات از آنجا شروع شد که مسئول این پارک از ورود چند خودرو به داخل محوطه پارک جلوگیری کرده و عنوان کرده که از ساعت ۲۴ خودروها اجازه ورود به محوطه داخلی پارک را دارند.

گفته شده بعد از بحث بر سر این موضوع درگیری بین مسئول پارک و سرنشینان سه خودرو بالا گرفته و افراد دیگری که در این محل حضور داشتند به جریان درگیری ورود پیدا کردند و دامنه این درگیری به مرکز شهر سی سخت کشیده شد.

s3

در جریان این نزاع که با سنگ پرانی های مکرر موجب آسیب رسانی به برخی از ساختمانهای مرکز سی سخت در نزدیکی کلانتری تبدیل شد و شیشه برخی از ساختمانها از جمله ساختمان شورای شهر فرو ریخته شد.

این درگیری که در ابتدا از یک بگومگوی عادی شروع شده بود کم کم به یک نزاع تمام عیار تبدیل شد و درگیری به ورودی شهر سی سخت در نزدیکی پمپ بنزین ادامه پیدا کرد.

به گفته افرادی که از ابتدا در جریان این درگیری قرار داشتند واکنش نیروی انتظامی در معطل کردن دستگیری و بازداشت عاملان نزاع کار را به این نقطه کشانید که در صورت دستگیری سریع عاملان نیازی به حضور یگان ویژه استان هم نبود.

به گفته شاهدان ماجرا، این درگیری که در نزدیکی کلانتری مرکزی اتفاق افتاد در ابتدا با شلیک هوایی نیروهای انتظامی پایان یافت و اینبار افراد درگیر به ورودی شهر رفته و با بستن ورودی شهر موجب نزاع مجدد شدند .

در جریان حضور مجدد در ورودی سی سخت سه خودرو از خودروهای مسافران درگیر واژگون و به شدت آسیب دید تا اینکه نیروهای یگان ویژه به ماجرا وارد و قائله را پایان دادند.

در این بین حضور امام جمعه سی سخت برای آرام کردن افراد درگیر اتفاقی بود که رخ داد و در همین بین تعدادی از ریش سفیدان سی سخت با انتقاد از عملکرد نیروی انتظامی در کنترل نزاع هایی از این دست که از بیرون به سی سخت وارد می شوند خواستار پایان بخشی به این گونه جریانات شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عبدالله گفت:

  اگه به تاریخ برگردید در سیسخت در صف نانوایی جوانی رابا یک سنگ ترازو مظلومانه کشتند اقای دالو گلو

  • شاهین گفت:

   عبداله این جریان که شمامیگویید مربوط به 26سال پیش میباشد که بازهم مردم سی سخت ازحق وحقوق خود دفاع کردندمثل همین مسئله اخیر که افراد سی سختی درون درگیری که باناتوانی نیروی انتظامی وحرکات زشت ووحشی گونه مهاجمان که البته مسافروتوریست هم نبودند وفقط باقصددرگیری از روستاهای اطراف به شهرسی سخت آمده بودنداز شهر وحقوق خوددفاع کردندکه به نظر من وظیفه هرکسی میدانم از وطن خوددفاع کنددرمقابل مهاجمان…باشدکه رستگارشوید

 • دالوگلو گفت:

  دلدار عزیز درتاریخ معاصر سی سخت هیچ درگیری به جز همین یک مورد دیده نشده که از شانس بد شما در آن گیر افتادید.ضمن پوزش از شما باید بگم وقتی شما مملکت کورش را تحویل احمدی نژاد دادید همون جریان هم بزرگواری را به ما تحمیل کرد پس شما به کمی هم انصاف داشته باش وبه مردم استان توهین نکن

 • دلدار گفت:

  وقتی بزرگواری نماینده شمادرمجلس چماق لری را نماد استانتان کرد.این انتظار هم از مردم شما میشد .گناه افرادی که تبه عنوان مهمان به ولایت شما امده بودند چیست من از ترس خودرویم را رها کردم وخود وزن بچه ام پیاده فرارکردیم چندساعت بعد از درگیری برگشتیم آثاری از ماشینمان نبود قوطی کبریت ان را درکلانتری دیدیم

  • ugd گفت:

   من از این مهمان استان که ماشینش قوطی شده بود به جای مسئولان واقعا عذر خواهی می کنم ضمنا بزرگواری برای خودش حرفی مثل بقیه حرفهای بی ربط احساسی اش زده به یچ عنوان نماینده ی استان و شهرستان با فرهنگ کهگیلویه نیست .

پربازديد